20 czerwca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Kylie Jenner i Timothée Chalamet mieli randkę wypełnioną palmtopami podczas US Open

Kylie Jenner i Timothée Chalamet mieli randkę wypełnioną palmtopami podczas US Open

Po kilku miesiącach potajemnego spotykania się Kylie Jenner i Timothée Chalamet w końcu upublicznili swój związek. Nie dalej jak w zeszłym tygodniu widziano ich tańczących na (nieoficjalnym) koncercie Beyoncé, a teraz oboje pakują się na palmtopie podczas US Open, aby wszyscy mogli je zobaczyć.


GT


W niedzielę Jenner i Chalamet zostali razem sfotografowani podczas finału gry pojedynczej mężczyzn pomiędzy Novakiem Djokoviciem i Daniilem Miedwiediewem, gdzie na trybunach było tyle samo emocji, co na korcie. Podczas oglądania ekscytującego meczu gwiazda reality show i aktor przytulali się, obejmując się ramionami i w pewnym momencie dzieląc się słodkim pocałunkiem.


GTTimothy przetestował nawet umiejętności swojego przyjaciela na Instagramie, robiąc kilka zdjęć Kylie aparatem cyfrowym.


GT


Chociaż ich PDA nie było dokładnie na poziomie Kravisa, potwierdzili swoje wzajemne zaangażowanie, koordynując stroje. Ze swojej strony Kylie zachowała prosty wygląd, ubierając czarny T-shirt, dżinsy i okulary przeciwsłoneczne w kształcie tarczy, podczas gdy Timothy miał na sobie grafitowoszary T-shirt pod czarną zapinaną na zamek bluzę z kapturem i dodatki w postaci okularów przeciwsłonecznych. Pierścionek Pinky i czapka z daszkiem Celine.
Data Kylie i Timothy’ego w US Open nastąpiła po tym, jak źródło podało… ludzie Aby oboje cieszyli się swoim „zabawnym i nieskomplikowanym” związkiem. „Widzą się już od sześciu miesięcy. „Uszczęśliwia Kylie” – podało źródło. „Ma własne życie i zdaje sobie sprawę, że Kylie musi priorytetowo traktować swoje dzieci”. Dodali: „Jest czarujący, bardzo kochający i chroni Kylie. „Lubi, żeby był wyjątkowym mężczyzną”.

READ  Nowe zdjęcia Ranbir Kapoor i Alii Bhatt z druhnami z wesela pełnego zabawy, śmiechu i miłości