14 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Prawnik Justina Timberlake’a zabiera głos po aresztowaniu przez DWI

Prawnik Justina Timberlake’a zabiera głos po aresztowaniu przez DWI

Prawnik Justina Timberlake’a zabiera głos po aresztowaniu piosenkarza przez DWI we wtorek rano w Nowym Jorku.

W oświadczeniu dla KTLA 5 adwokat Edward Burke Jr. powiedział, że „nie może się doczekać energicznej obrony pana Timberlake’a w sprawie tych zarzutów”.


„Będę miał więcej do powiedzenia w odpowiednim czasie, ale obecnie czekam na pełne ustalenia z biura prokuratora okręgowego” – powiedział.

Timberlake został we wtorek oskarżony o prowadzenie pojazdu pod wpływem alkoholu w Sag Harbor w stanie Nowy Jork. Policja twierdzi, że wjechał na znak stopu i zjechał z pasa ruchu.

Z dokumentów sądowych wynika, że ​​Timberlake prowadził BMW z 2025 r., kiedy został zatrzymany przez policję około godziny 12:35.

„Jego oczy były przekrwione i szkliste, jego oddech miał silny zapach napoju alkoholowego, nie mógł się odwrócić, mówił wolno, chwiał się na nogach i słabo radził sobie we wszystkich standardowych warunkach trzeźwości testy.” Dokumenty sądowe głosiły.

Justin Timberlake został aresztowany i oskarżony o DWI w Sag Harbor w stanie Nowy Jork 18 czerwca 2024 r. (Zdjęcie: Departament Policji w Sag Harbor)

Z dokumentów wynika, że ​​43-letni Timberlake powiedział funkcjonariuszowi, że wypił martini i poszedł za przyjaciółmi do domu. Według doniesień wracał do domu po kolacji w hotelu American, popularnym miejscu w okolicy.

Po aresztowaniu i zabraniu na komisariat policji w pobliskim East Hampton, jak wynika z dokumentów sądowych, odmówił poddania się badaniu alkomatem, w którym wymieniono jego zawód jako „zawodowy” i wskazano, że „prowadzi działalność na własny rachunek”.

Piosenkarz „Suit & Tie” kilka godzin później pojawił się w sądzie, gdzie postawiono mu zarzuty i zwolniono bez możliwości wpłacenia kaucji. Usłyszał zarzuty spowodowania wypadku drogowego w stanie nietrzeźwości.

Biuro prokuratora okręgowego hrabstwa Suffolk poinformowało, że następny termin rozprawy w sprawie Timberlake’a przypada na 26 lipca. Nie będzie jednak musiał stawić się osobiście. Wpisuje się to w harmonogram piosenkarza, który jest obecnie w trasie koncertowej.

READ  Megan Thee Stallion i Dua Lipa odtwarzają niesławny moment na scenie między Mariah Carey i Whitney Houston

W kwietniu Timberlake rozpoczął światową trasę koncertową The Forget Tomorrow.

Jego aresztowanie następuje na kilka dni przed planowanym wystąpieniem w United Center w Chicago w dniach 21 i 22 czerwca. W dniach 25-26 czerwca wróci do Nowego Jorku na trasę koncertową.