14 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Justin Timberlake został aresztowany i oskarżony o DWI, po czym został zwolniony z aresztu policyjnego

Justin Timberlake został aresztowany i oskarżony o DWI, po czym został zwolniony z aresztu policyjnegoCNN

Według jego prawnika Justin Timberlake został postawiony w stan oskarżenia pod zarzutem prowadzenia pojazdu pod wpływem alkoholu i zwolniony z aresztu policyjnego w Nowym Jorku.

Według policji piosenkarkę widziano około godziny 12:37 we wtorek rano „jadąc pod wpływem alkoholu” w Sag Harbor w stanie Nowy Jork. Timberlake jechał BMW rocznik 2025, kiedy rzekomo nie zatrzymał się przed znakiem stopu i nie utrzymał swojego pasa ruchu – stwierdziła policja w Sag Harbor.

Z akt sądowych wynika, że ​​funkcjonariusz dokonał zatrzymania ruchu, a Timberlake powiedział policji, że „wypił martini, a ja pojechałem za przyjaciółmi do domu”.

Oczy Timberlake’a były „przekrwione i szkliste”, a z jego oddechu unosił się „silny zapach napoju alkoholowego”, jak stwierdzono w aktach sądowych.

Departament Policji w Sag Harbor

Według Departamentu Policji w Sag Harbor Justin Timberlake został aresztowany w Sag Harbor na Long Island w stanie Nowy Jork po tym, jak zauważono go, jak jechał pod wpływem alkoholu.

Funkcjonariusz Departamentu Policji w Sag Harbor Village opisał go jako „niezdolnego do odwrócenia uwagi” i dodał: „Mówił wolno, chwiał się na nogach i słabo wypadł we wszystkich standardowych terenowych testach trzeźwości”.

Timberlake również trzykrotnie odmówił poddania się badaniu chemicznemu, za pierwszym razem mówiąc: „Nie, nie zamierzam przystąpić do testu chemicznego”.

Raport zawiera szczegółowe informacje dotyczące terenowych badań trzeźwości. Według policji został on aresztowany i przetrzymywany przez noc do czasu zakończenia śledztwa. Został także ukarany za wjechanie na znak stopu i niezatrzymanie się na swoim pasie ruchu – powiedział CNN jego prawnik Ed Burke.

Timberlake został zwolniony bez kaucji. Jak poinformowało CNN biuro prokuratora okręgowego hrabstwa Suffolk, ma stawić się w sądzie 26 lipca. Oczekuje się, że pojawienie się będzie wirtualne.

Sag Harbor to wieś położona w Hamptons na wschodniej części Long Island. Według źródła zaznajomionego ze sprawą Timberlake opuścił hotel American w okolicy na krótko przed aresztowaniem.

READ  Z włoskiej galerii sztuki skradziono złote rzeźby o wartości ponad 1,3 miliona dolarów

Zdjęcia Matta Agudo/Instar

Justin Timberlake opuszcza sąd w Hamptons wraz z prawnikiem Edem Burke we wtorek, 18 czerwca.

Timberlake jest obecnie w trasie ze swoim najnowszym albumem „Wszystko, co myślałem, że byłoNastępny występ odbędzie się w piątek w Chicago, w United Center.

W weekend Timberlake napisał hołd swoim dwóm synom i podzielił się w poście swoimi planami na Dzień Ojca. Instagrama.

„Mój największy dar. Każdego dnia dowiaduję się o sobie więcej tylko dlatego, że wybrałeś mnie na swojego tatę. Zawsze będę przy Tobie przez Twoje szczyty i doliny… aby Cię podnieść i pokazać, jak wysoko możesz wejść tego życia i podniesienia cię, gdy upadniesz, i oczywiście zasypania cię żartami taty, co jest nie do zniesienia przez cały czas. Bardzo was kocham. „Dziękuję, że daliście mi mój najważniejszy cel… na dzisiaj: zagrajmy w grę, w której wszyscy się zrelaksujemy i pozwólmy tacie obejrzeć finałową rundę US Open” – napisał Timberlake.

Timberlake (43 lata) jest żonaty z producentką i aktorką Jessicą Biel. Para pobrała się w 2012 roku i są rodzicami 9-letniego Silasa i 3-letniego Phineasa.

Ta historia została zaktualizowana.