14 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

„Rycerz Siedmiu Królestw” publikuje swoje pierwsze zdjęcie

„Rycerz Siedmiu Królestw” publikuje swoje pierwsze zdjęcie

Następny gra o tron Seria prequeli powraca do znanego zestawu i opublikowała pierwsze zdjęcie.

Powyżej znajduje się pierwsze zdjęcie Petera Claffeya w serialu w roli wysokiego Sir Duncana. Obraz przychodzi jako Rycerz Siedmiu Królestw Zdjęcia do pierwszego sezonu rozpoczynają się w Belfaście w Irlandii Północnej.

To posunięcie przywraca franczyzę do tego samego centrum produkcyjnego, co gra o tronpodczas gdy inne poprzednie serie serii, Smoczy Dombył kręcony poza Londynem przez pierwsze dwa sezony.

Ponadto do projektu dodano kilku nowych aktorów: Finna Bennetta (Prawdziwy detektyw(Jako Aerion Targaryen, Bertie Carville)Doktor Foster(Jako Baelor Targaryen, Tanzin Crawford)Piękne małe rzeczy(Jako Tansel, Danielle Ings)Panowie(Jako ser Lionel Barotheon i Sam Spruill)Fargo) Jak Maekar Targaryen.

A także Sarah Adena Smith (Lekcje chemii) dołączył do produkcji, aby wyreżyserować trzy z sześciu odcinków sezonu.

Ogłoszono wcześniej, że reżyser i producent wykonawczy Owen Harris (Czarne lustro) wyreżyseruje także trzy odcinki.

Oficjalny opis spektaklu: „Sto lat przed wydarzeniami z… gra o tron, dwóch niezwykłych bohaterów wędruje do Westeros… naiwny, ale odważny młody rycerz, wysoki ser Duncan i jego młody pomocnik Egg (Dexter Saul Ansell). Akcja rozgrywa się w epoce, w której ród Targaryenów nadal sprawuje władzę na Żelaznym Tronie, ostatni smok nie odszedł jeszcze z żywej pamięci, a wielkie przeznaczenia, potężni wrogowie i niebezpieczne wyczyny czekają na tych nieprawdopodobnych i niezrównanych przyjaciół.

Za serial odpowiadają twórcy George R.R. Martin i Ira Parker.

READ  6 najlepszych ścieżek dźwiękowych o zjawiskach nadprzyrodzonych zatwierdzonych przez Deana Winchestera, ranking