15 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Justin Timberlake wrócił do Nowego Jorku z szoferem po DWI

Justin Timberlake wrócił do Nowego Jorku z szoferem po DWI

Justin pozwolił komuś innemu Timberlake’owi kierować kołem.

Gwiazdor muzyki pop, który został aresztowany we wtorek wczesnym rankiem za DWI w Hamptons, wrócił do Nowego Jorku, gdzie obecnie kręci jego żona, Jessica Biel, jak podało źródło Page Six.

Zamiast sam prowadzić samochód, Timberlake zatrudnił kierowcę, który przywiózł go z powrotem po tym, jak gwiazda muzyki pop spotkała się z prawnikiem po jego zwolnieniu z aresztu policyjnego.

Źródło podaje, że Timberlake poprosił swojego kierowcę, aby zabrał go z powrotem do Nowego Jorku. Douga Koontza

Kary za wykroczenia związane z DWI obejmują grzywny i zawieszenie prawa jazdy w Nowym Jorku, więc gwiazda popu może potrzebować spokoju, siedząc na seksownym tyłku.

Bell przebywa obecnie w mieście, kręcąc nadchodzący serial thrillerowy Prime Video „The Better Sister”.

Żona Timberlake’a, Jessica Biel, kręci nowy program na Amazonie. Zdjęcia JC

Piosenkarz „Mirrors” został sfotografowany, gdy we wtorek rano opuszczał komisariat policji w Sag Harbor. Źródło podaje, że po spotkaniu z prawnikiem wyruszył w drogę.

Według strony szóstej Timberlake był z przyjaciółmi w hotelu American przy Main Street, zanim zostawił samochód około 12:30.

Funkcjonariusze poddali go terenowemu badaniu trzeźwości, ten jednak odmówił poddania się badaniu alkomatem.

Piosenkarka popowa odmówiła poddania się badaniu alkomatem. WYDZIAŁ POLICJI SAG HARBOR/AFP za pośrednictwem Getty Images

Powiedziano nam również, że policjant, który zatrzymał Timberlake’a, „był tak młody, że nawet nie wiedział”, kim był 10-krotny zdobywca nagrody Grammy.

„Nie rozpoznał ani jego, ani jego imienia” – podało nasze wewnętrzne źródło.

Drugie źródło dodało: „Justin powiedział cicho: «To zrujnuje trasę». Policjant odpowiedział: „Która runda?” „Światowa trasa koncertowa” – powiedział Justin.

Timberlake został oskarżony o przejechanie przez znak stopu. hamptons.com

Timberlake został zatrzymany i oskarżony o prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości oraz dwa inne wykroczenia drogowe: niezatrzymanie się przed znakiem stopu i niezatrzymanie się na właściwym pasie ruchu.

Ze skargi otrzymanej przez Page Six wynika, że ​​aktor Friends With Benefits twierdził, że wypił tylko jedno martini w luksusowym hotelu na Long Island, zanim poszedł za przyjaciółmi do domu.

READ  Babcia Justina Biebera miała zagrażający życiu wypadek samochodowy, oto co wiemy (zdjęcie)

Jak jednak wynika z dokumentów, policja zauważyła, że ​​miał on „przekrwione i szkliste oczy”, co widać na zdjęciu, a także „silną woń napoju alkoholowego” z jego oddechu.

Funkcjonariusz, który go aresztował, nie wiedział, kim jest. Reutera

Biuro jego prawnika, Edwarda Burke Jr., wydało w środę oświadczenie dla Page Six, w którym stwierdził: „Pan Burke nie może się doczekać energicznej obrony pana Timberlake’a przed tymi zarzutami” oraz że prawnik „będzie miał wiele do powiedzenia na ten temat” materia.” „W odpowiednim czasie”, ale „czekał na pełne odkrycie ze strony Prokuratury Okręgowej”.

Burke jest wybitnym prawnikiem z Hamptons, który reprezentował Matta Lauera, Lizzie Grubman, Jasona Kidda i innych znanych klientów.

Timberlake, który jest obecnie w trasie, ma rozprawę 26 lipca, ale powiedziano nam, że nie będzie musiał stawiać się na rozprawie proceduralnej.