20 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Margot Robbie reaguje na Oscarową „Barbie” – ostateczny termin

Margot Robbie reaguje na Oscarową „Barbie” – ostateczny termin

„Nie można czuć smutku, wiedząc, że masz szczęście” – powiedziała Margot Robbie podczas dyskusji panelowej podczas specjalnego wtorkowego wieczoru SAG.

Robbie, który wyprodukował i zagrał w nim lalka Barbiebyła odpowiedzią na utracone nominacje do Oscara dla reżyserki Grety Gerwig i jej samej w kategorii pierwszoplanowej aktorki – sytuacja, która wywołała wiele dyskursu i rozczarowania w Internecie. lalka Barbie Fani.

„Oczywiście uważam, że Greta powinna zostać nominowana jako reżyserka, ponieważ to, czego dokonała, zdarza się raz w karierze i właśnie to jej się udało” – powiedział Robbie. „Ale to był wspaniały rok dla wszystkich filmów”.

lalka Barbie Jest to jedyny film wart miliard dolarów wyreżyserowany przez kobietę, który w zeszłym roku osiągnął lepsze wyniki kasowe niż wszystkie inne filmy, zarabiając na całym świecie 1,4 miliarda dolarów. Jak powiedział Robbie, reakcja na film stała się czymś w rodzaju zjawiska kulturowego: „Myślę, że jest większy od nas. Jest większy niż ten film, jest większy niż nasza branża.”

Robbie zauważyła również, że jest „podekscytowana faktem, że otrzymaliśmy osiem nominacji do Oscara, to takie dziwne”. Nominacje te obejmują: najlepszy film, aktorka drugoplanowa dla America Ferrera; Aktor drugoplanowy: Ryan Gosling, kostiumy, scenografia i najlepszy scenariusz adaptowany: Gerwig i Noah Baumbach. „Każdy, kto otrzymał takie ukłony, był niesamowity, a najlepszy ukłon za zdjęcia”. powiedział Robbie.

„Postanowiliśmy zrobić coś, co zmieni kulturę, wpłynie na nią i wywrze jakiś wpływ” – powiedział Robbie. „To już zostało zrobione, a niektóre, znacznie więcej, niż kiedykolwiek marzyliśmy. I to jest naprawdę największa nagroda, jaka może z tego wszystkiego wyniknąć.

Robbie rozśmieszyła publiczność projekcji SAG, kiedy opisała słuchanie reakcji widzów w łazienkach kina, a następnie przebywanie w pubie w Szkocji, gdzie słuchała dyskusji na temat filmu grupy chłopaków jadących na wieczór kawalerski. „Było naprawdę fajnie” – powiedziała. „Przy stole siedzieli ludzie, którzy nie chcieli widzieć lalka Barbie film. Jedna z osób powiedziała: „Stary, to moment kulturowy, nie chcesz być częścią kultury?” A ten drugi mężczyzna mówił: „Nigdy jej nie zobaczę” i w końcu zapragnął ją zobaczyć. To była cała sprawa.”

READ  Modelka zyskała dużą sławę, spacerując po wybiegu i oglądając pogrzeb przyjaciela

Ruby przypomniała sobie, że nie mogła się powstrzymać przed podejściem do grupy i przywitaniem się. „Zajęło im to całą minutę, a ja praktycznie byłem za drzwiami. A potem powiedzieli: «Och!» „Była bardzo zabawna”.

„Reakcje ludzi na film były największą nagrodą za całe to doświadczenie, niezależnie od tego, czy chodzi o cieszenie się chwilą taką jak ta, czy to słuchanie w łazienkach, czy oglądanie, co ludzie piszą w Internecie, czy nawet po prostu zobaczenie, jak bardzo jestem różowy Poczuj to.” – Teraz widzę w tym pokoju.

„Nigdy nie brałem udziału w czymś takim. Raczej nie. Pisałem rzeczy do komiksów i spotkało się to z dużą reakcją, ale to było zupełnie inne uczucie. Nadal czuję się zupełnie inaczej. I nie pamiętam kiedy kiedy film wywarł taki wpływ”. „O kulturze. To niesamowite znaleźć się w oku cyklonu”.

Ta nominacja dla najlepszego filmu jest pierwszą nominacją Robbie jako producenta – prawa do lalki Barbie firmy Mattel nabyła wraz ze swoją firmą producencką LuckyChap i dzieli tę nominację z innymi producentami Davidem Heymanem, Tomem Ackerleyem i Robbiem Brennerem.