30 maja, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Netflix dla pracowników: jeśli nie podobają Ci się nasze treści, możesz zrezygnować

Netflix dla pracowników: jeśli nie podobają Ci się nasze treści, możesz zrezygnować

Netflix Spółka

NFLX 7,65%

Nowa wiadomość dla pracowników: Przygotuj się do pracy nad treściami, z którymi możesz się nie zgadzać. A jeśli ci się to nie podoba, możesz zrezygnować.

w aktualizacji dla Wytyczne dotyczące kulturyGigant streamingowy dodał sekcję o nazwie „Ekspresja artystyczna”, w której szczegółowo opisano, w jaki sposób firma dostarcza szereg programów do szerokiego grona odbiorców.

„Pozwalamy widzom decydować, co jest dla nich dobre, w zamian za cenzurowanie przez Netflix określonych artystów lub głosów” — mówi Netflix w zaktualizowanej części swojej notatki dotyczącej kultury. Firma dodała, że ​​wspiera wprowadzanie różnorodności w opowieściach, „nawet jeśli niektóre tytuły są sprzeczne z naszymi osobistymi wartościami”.

„W zależności od Twojej roli może być konieczne popracowanie nad tytułami, które Twoim zdaniem są szkodliwe” — mówi Netflix. „Jeśli masz trudności z obsługą naszego szerokiego zakresu treści, Netflix może nie być miejscem dla Ciebie”.

Rzecznik Netflix powiedział, że firma zaktualizowała swoją stronę poświęconą kulturze w czwartek po raz pierwszy od 2017 roku. Powiedział, że Netflix spędził ostatnie 18 miesięcy na wewnętrznym omawianiu kwestii kulturowych z pracownikami. Dodał nowy język, powiedział, „aby potencjalni pracownicy mogli zrozumieć naszą sytuację i podejmować bardziej świadome decyzje, czy Netflix jest dla nich odpowiednią firmą”.

Netflix poparł komika Dave’a Chappelle’a po tym, jak jego własny program „The Closer” spotkał się z krytyką.


zdjęcie:

Philip Varoni / Getty Images

Netflix i inne firmy znalazły się pod presją pracowników, udziałowców i polityków w kwestii ich interakcji z kwestiami kulturalnymi i politycznymi. Na przykład Netflix w zeszłym roku poparł komika Dave’a Chappelle’a po jego specjalnym programie „The Closer” na platformie streamingowej, ściągając krytykę na uwagi na temat osób transpłciowych, które niektórzy uznali za obraźliwe.

prywatny zapłacić protest przed biurami Netflix w Los Angeles i wzywa Netflix do usunięcia programu ze swojej platformy, czego nie zrobił. Współdyrektor generalny Netflix i dyrektor ds. treści, Ted Sarandos, poparli prywatne wiadomości w e-mailach pracowników. jest później Powiedział, że jest „zgniły”. W swoich staraniach o komunikację z pracownikami.

w

Twitter Inc.

pracownicy Odpowiedzieli na możliwość od nas Nabyte przez Elona Muska Z mieszanką entuzjazmu, trwogi i humoru, z niektórymi odrzucającymi ideę Muska należącego do Twittera.

Firma Walta Disneya.

Została skrytykowana za to, że początkowo milczała na temat nowych przepisów na Florydzie, które regulują nauczanie seksu i seksualności w szkołach. A po naciskach niektórych pracowników i krytyków Disney przysiągł walczyć z ustawodawstwem i obiecał wstrzymać darowizny polityczne w stanie. Ustawodawca Florydy od tego czasu unieważnił specjalne zastawy podatkowe firmy.

Jeśli chodzi o Netflix, rzecznik firmy powiedział, że pracownicy otrzymali możliwość wyrażenia opinii na temat nowych wytycznych kulturowych. Powiedział, że firma otrzymała ponad 1000 komentarzy, które pomogły ukształtować nowy segment . Uwaga.

Netflix wyjść z Rozczarowujący raport kwartalny W zeszłym miesiącu pokazał, że stracił subskrybentów po raz pierwszy od ponad dekady. Przychody również rosły w najwolniejszym tempie od lat w warunkach zwiększonej konkurencji ze strony nowych i istniejących konkurentów. Firma stwierdziła, że ​​bada oferowanie niższej ceny Wersja z reklamami Platforma, która pomoże wzmocnić bazę abonencką.

Niektórzy pracownicy Netflix strajkowali i opublikowali listę żądań po tym, jak specjalny program Dave’a Chappelle’a obraził wiele osób w społeczności transpłciowej. Netflix zmaga się z wewnętrznymi napięciami, gdy osiąga sukces dzięki „Grze Squid” i wzrostowi liczby subskrybentów. Zdjęcie: Mario Anzoni/Reuters

Akcje Netflix, które wzrosły na początku pandemii, spadły w tym roku o około 70%.

Napisz do Talala Ansari na adres [email protected]

Copyright © 2022 Dow Jones & Company, Inc. wszystkie prawa są zachowane. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

READ  Test królowej Elżbiety na koronawirusa jest pozytywny