12 kwietnia, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Jednorazowe pieluchy Gwyneth Paltrow za 120 dolarów nie są tym, o czym myślisz

Jednorazowe pieluchy Gwyneth Paltrow za 120 dolarów nie są tym, o czym myślisz

„Nasza nowa jednorazowa pieluszka jest wyłożona dziewiczą wełną alpaki i zabezpieczona bursztynowymi kamieniami, znanymi ze swoich odwiecznych właściwości emocjonalnego oczyszczenia” – czytamy w podpisie. „Nasycony zapachem jaśminu i bergamotki dla odmładzającego dziecka.”

Nie została zaakceptowana, a jedna osoba skomentowała: „W tym samym czasie setki tysięcy rodziców w USA nie może sobie pozwolić nawet na podstawową pieluchę”. Inni wątpili, że może to być prawda, ponieważ była przesadzona.

Wkrótce Paltrow okazał się czysty W filmie zamieszczonym na koncie w czwartek wyjaśnił, że pieluchy były chwytem reklamowym, mającym na celu zwrócenie uwagi na kwestię ważną dla wielu rodzin.

„Goop wypuścił luksusową jednorazową pieluchę za 120 dolarów za opakowanie po 12 sztuk i było dużo oburzenia. Dobrze” – powiedział Paltrow. „Zostało zaprojektowane, aby nas rozzłościć. Bo jeśli traktowanie pieluch jako luksusu wprawia cię w złość, powinny być opodatkowane jak luksus”.

Komentarz zachęcał ludzi do przekazywania darowizn na rzecz Baby2Baby, aby „pomóc w dostarczaniu pieluch, mleka i innych niezbędnych artykułów potrzebującym rodzinom”.

„Chociaż pieluchy są absolutnie niezbędne, w 33 stanach nie są traktowane jako podstawa. Są opodatkowane jako dobro luksusowe. (Wyceniliśmy fantazyjne pieluchy na 120 USD, ponieważ podatek od pieluch może kosztować rodziny rocznie) „. poszedł czytać. „W tej chwili wiele potrzebujących rodzin również zmaga się z ogólnokrajowym niedoborem formuły”.

Ci, którzy myśleli, że to prawdziwe, można wybaczyć Goopowi, którzy mieli kilka całkiem dobrych produktów, takich jak ta świeca „This Smells Like My Vagina” i prawie 2000 $ tabliczki Ouija.

READ  Kanye West mimo wszystko nie kupi Parlera