29 lutego, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Obsada Supergirl bez reżysera jest bardzo dziwna

Obsada Supergirl bez reżysera jest bardzo dziwna

W tym tygodniu nowy DC Universe Jamesa Gunna i Petera Safrana zyskał na popularności po premierze filmu „Superman: Dziedzictwo”, kiedy Gunn potwierdził, że Millie Alcock, która odniosła ogromny sukces w „House of the Dragon”, została obsadzona w roli Supergirl, a ona Postać, która otrzyma własnego superbohatera. Z „Supergirl: Świat jutra”. Kto mógłby wyreżyserować film? Nie wyłoniono jeszcze żadnego kandydata, ale reżyser filmów „X-Men: Pierwsza klasa” i „Argylle” Matthew Vaughn będzie powszechnie uważany za „Szalonego Supermana”.

Niedawno pojawił się Vaughn „Podcast po napisach” BroBible. Wyraził zainteresowanie reżyserią Alcocka w „Supergirl” i zamieszanie co do kolejności rozwoju filmu.

„Jestem wielkim fanem Millie Alcock. Wielkim fanem” – powiedział Vaughn. „Poznałem ją przy innym projekcie, nad którym pracujemy – odrzuciła mnie, co jest smutne. Ona jest świetną aktorką. Z drugiej strony wydaje mi się bardzo dziwne, że nie mają wyjścia. Zaskoczyło mnie to, ponieważ nie musisz wybierać filmu, reżyser musi wybrać film. Nie rozumiem, kto by go wybrał, gdyby nie było wyjścia.

Ponieważ Gunn i Safran są odpowiedzialni za stworzenie nowego uniwersum DC, które będzie obejmować filmy, seriale telewizyjne i gry wideo, mają pełną kontrolę nad obsadą na tym wczesnym etapie. Alcock została obsadzona w roli Supergirl w całym uniwersum DC, a nie tylko w swoim samodzielnym filmie „Supergirl: World of Tomorrow”, którego reżyser nie będzie miał teraz żadnego wpływu na obsadzenie głównej roli.

Ana Nogueira („Pamiętniki wampirów”) pisze scenariusz do „Supergirl: Świat jutra”. różnorodny Wkrótce po ogłoszeniu castingu Alcocka doniesiono, że DC planuje zatrudnić reżysera do filmu w nadchodzących tygodniach.

„Zapytano mnie, jak nakręciłbym Flasha, ale odpowiedziałem, że zrobiłbym to tylko pod warunkiem, że uda mi się go przerobić – jeśli reżyseruję własny film o superbohaterach, chcę mieć własnego, nowego superbohatera” – dodał Vaughn. „Ale, Millie Alcock, prawdopodobnie poruszyłabym ten temat, gdybym to reżyserowała… więc o tym nie myślałam. Nigdy nie traktuj niczego zbyt surowo. Jestem wielkim fanem Jamesa Gunna i Petera Safrana, więc tak, pomyślę o tym.”

READ  Akshay Kumar to człowiek z misją i nie jest to łatwe

Rankiem po ogłoszeniu obsady Alcocka Gunn zamieścił w serwisie Threads informację, że to ona była jego pierwszym imieniem do tej roli, dodając: „Millie była pierwszą osobą, którą zaproponowałem Peterowi do tej roli ponad rok temu, kiedy tylko czytałem komiksy. Oglądałem Dom Smoka i pomyślałem, że może mieć w sobie ten urok, wdzięk i autentyczność, których potrzebowaliśmy.

Choć nie zostało to jeszcze potwierdzone, możliwe, że Alcock zadebiutuje w roli Supergirl w „Superman: Dziedzictwo”. Gunn kieruje masztem namiotu. Film wprowadza grupę bohaterów komiksów do nowego uniwersum DC Gunna i Safrana, w tym Supermana (David Corenswet), Lois Lane (Rachel Brosnahan), Lexa Luthora (Nicholas Hoult), Jimmy'ego Olsena (Skyler Gisondo) i Metamorpho (Anthony Carrigan ). Oraz Mr. Terrific (Eddie Gathegi), Guy Gardner (Nathan Fillon) i Hawkgirl (Isabella Mercade).

Premiera filmu „Superman: Dziedzictwo” zaplanowana jest na 11 lipca 2025 r. w kinach Warner Bros. Pictures. Data premiery „Supergirl: World of Tomorrow” nie została jeszcze ustalona.