29 lutego, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

WWE Hall of Famer Eric Bischoff nie może powiedzieć nic na temat pozwu Vince’a McMahona

WWE Hall of Famer Eric Bischoff nie może powiedzieć nic na temat pozwu Vince’a McMahona

Eric Bischoff powiedział, że pozew dotyczy wielu niewinnych osób, w tym bliskich przyjaciół i członków rodziny ofiary, a także rodziny Vince'a McMahona, w tym jego syna Shane'a, córki Stephanie i żony Lindy. Powiedział, że dotyczy to także tych, którzy pracują dla firmy i nie mają nic wspólnego z tymi oskarżeniami. Powiedział nawet, że przez chwilę zastanawiał się, czy już czas odejść od biznesu wrestlingowego.

„To ludzie, których spotkałem i z którymi pracowałem. Widzę, jak traktują innych i oni też muszą to znosić. A ludzie, którzy tam pracują, to mnóstwo ludzi…” „Ludzie, którzy są tam, którzy każdego dnia ciężko pracują i są dobrymi członkami rodziny, uczciwymi ludźmi, którzy przyczyniają się do rozwoju społeczności i pomagają innym. „Mam na myśli, że naprawdę dobrzy ludzie, których znam osobiście, zostali przez to dotknięci”.

Bischoff i gospodarz Conrad Thompson omówili pomysł wymazania nazwiska „McMahon” z historii WWE, a także konieczność pójścia wnuków McMahona do szkoły i poradzenia sobie z konsekwencjami pozwu. Bischoff wspomniał, że syn Shane’a McMahona, Declan, jest studentem pierwszego roku college’u. Powiedział, że będzie musiał chodzić do szkoły, wiedząc, że wielu jego kolegów z klasy przeczytało makabryczne szczegóły pozwu.

„Jak na to reagujesz? Jak reaguje na to młody człowiek?” Powiedział. „A wnuczki, podobnie jak imię „McMahon”, będą w świadomości wielu ludzi wraz z Chrisem Benoitem. Będzie to nazwisko, o którym nie trzeba wspominać, biorąc pod uwagę obecny stan rzeczy”. „.

READ  Taylor Swift podziwia Sue Ticketmaster w Fiasco Tickets - Rolling Stone