24 kwietnia, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Polska: Ozman łączy muzykę operową i pop

Polska: Ozman łączy muzykę operową i pop

Łącząc głosy wyszkolone w popowej kompozycji i dynamice, Ochmann i jego teatralny utwór „River” są naprawdę jedyne w swoim rodzaju.

Ochmann z Polski przygotowuje się do pierwszej próbyEBU / Andres Putting

Jak wielu artystów, Ochmann jest wytworem jego wychowania. Jest synem i wnukiem muzyka, którego doświadczenia obejmują wiele gatunków. Przenosząc rodzinną tradycję muzyczną na wyższy poziom, ich wpływy są dla Ochmanna absolutnie nieocenione:

Mój dziadek Vyslav Ochmann był moim zdaniem najwspanialszym okresem działalności w historii Polski. Jest moją rodziną, ale jest moim przewodnikiem. Kiedy ja byłem w Stanach Zjednoczonych, a on w Polsce, przez całe życie mieliśmy muzykę klasyczną. Ale on chodził i występował… Chodziłem z nim na koncerty i spędzałem z nim dużo czasu. Mój ojciec, Masaż, Był w polskim zespole rockowym „Róże Europy”, więc otworzył się na rocka. Według mojej rodziny i wyjazdu do Polski na studia bez ich rady nie zrobiłbym tego, co robię.

Po ukończeniu szkoły średniej w Stanach Zjednoczonych Ochmann przeniósł się do Polski, aby kontynuować klasyczny trening wokalny, technikę, której nauczył się przez lata, która łączy się z innymi gatunkami.

Moja kariera rozwijała się dalej, kiedy się przeprowadziłem. Cała idea tego ruchu polega na tym, że chcę rozwijać się jako piosenkarka i czuć się bardzo komfortowo na scenie. Muszę śpiewać do dnia śmierci. Aby to osiągnąć, wiąże się to z techniką śpiewania. Spotkanie kogoś było dla mnie bardzo ważne, a mój profesor, który był moim przewodnikiem, obserwował mój głos i moją drogę. Dla mnie śpiew klasyczny jest dla mnie zdrową piosenką, którą znalazłem w Polsce.

Ochmann wchodzi na scenę w Turynie ze swoją popową piosenką z klasycznym crossoverem Rzeka, który eksploruje niektóre głęboko emocjonalne miejsca. Mroczny, dramatyczny debiut, który widzimy na wielu igrzyskach olimpijskich, obejmuje efekty kamery, intensywne oświetlenie i czterech tancerzy symbolizujących ciemne wody, które krążą wokół naszych myśli:

Tancerze prezentują się jako duchy, ponieważ cała idea utworu polega na tym, aby wydobyć ten moment wewnętrznego spokoju i spróbować pozbyć się całego hałasu w naszej głowie. Te postacie reprezentują wszystkie demony, z którymi mamy do czynienia. Depresja, lęk… stresujemy się rzeczami, które jeszcze się nie wydarzyły. Kłócicie się z tymi myślami, ale piosenka znajduje ten cichy moment, nabiera oddechu i prowadzi nas tam, dokąd zmierza nasze życie.

Ochman, Polska, pierwsza próba, PalaOlympico, 3 maja 2022EBU / Nathan Reinds

Zgodnie z planami Ochmanna po Eurowizji, 22-latek wróci do studia i wyruszy w drogę, by spotkać się ze swoimi fanami, z których wielu wspiera go od udanej serii Jedenastej Serii. Głos PolskiTam oprowadził go reprezentant Eurowizji 2016 Michał Szpak.

Po Eurowizji planuję koncerty! Swój pierwszy album wydałem w listopadzie i już tworzę swój drugi album. Otrzymałem EPkę i wydam ją przed Eurowizją. Jest wiele do zrobienia, ale jestem na to gotowy!

Ciesz się mieszanką unikalnego nowoczesnego popu i klasycznej opery Ochmana na drugi półfinał Konkursu Piosenki Eurowizji 2022 w czwartek, 12 maja.

READ  Co to jest Rob? W Polsce artysta Young Lyosia i jego koledzy raperzy są gotowi z odpowiedzią - Spotify

Zobacz: Oficjalne wznowienie wszystkich 40 utworów

Śledź oficjalny konkurs piosenki Eurowizji Światło internetowe, Instagram, TIK Tok, Świergot I Facebook Kanały – i subskrybuj Oficjalny podcast Konkursu Piosenki Eurowizji.