29 maja, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Polka Sarah James Golden odebrała brzęczyk na festiwalu Got Talent w Stanach Zjednoczonych

To może być największy telewizyjny talent show na świecie. I we wtorek wieczorem Ameryka ma talent Publiczności zaprezentował występ jednego z najbardziej znanych fanom Eurowizji Juniorów – Polski Sarah James. Młody autor piosenek zajął drugie miejsce z „Someone” na JESC 2021.

Sarah James Ann z Polski Ameryka ma talent

Krótki wywiad z czterema sędziami przed przesłuchaniem Sary – komik Howie Mandel, Nowoczesna rodzina Sofia Vergara, supermodelka Heidi Klum i potentat muzyczny Simon Cowell. 13-letnia dziewczyna powiedziała grupie, że zawsze zachwycały ją klipy AGT na YouTube i że przyjechała do Stanów Zjednoczonych, aby sprawdzić, czy marzenia się spełnią.

Zdecydował się zaśpiewać piosenkę Billy Elise „Lovely”, którą opisuje jako bardzo emocjonalną z pełnym tekstem. Jego aktorstwo stoi u stóp ludu. Kiedy oklaski ucichną, Simon Cowell najpierw wypowiada swoją opinię. „Słyszeliśmy wielu piosenkarzy na przestrzeni lat, ale aha” – mówi. „To nie jest idealne, ale jest w tobie prawdziwe światło gwiazd”. Natychmiast wstał i uderzył dłonią w legendarny Złoty Bazar, który zapewni Sarah miejsce na pokazach jeszcze tego lata.

Sarah James na Eurowizji Juniorów 2021

Grając na pianinie od 6 roku życia, Sarah James wcześniej wygrała Głos dzieci polski Na początku 2021 roku. Zaimponował sędziom okładkami, w tym Demi Lovato „Nikt” I „Husavik (moje rodzinne miasto)”Ze zdjęcia Konkurs Piosenki Eurowizji: Historia Sagi Ognia. Następnie wygrał ogólnopolską selekcję do Eurowizji Juniorów 2021 przez „Someone”. Sarah była jedną z faworytek do zwycięstwa w Paryżu, ale ostatecznie zajęła drugie miejsce w finale 19 grudnia. Był tylko sześć punktów za Maleną z Armenii z „Kami”.

Co myślisz o przesłuchaniu Sarah? Daj nam znać poniżej.

READ  Polski KGHM przekształca energię jądrową w alternatywne źródło energii