11 sierpnia, 2022

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Lewandowski dodał Polsce nowe rozczarowanie i zostawił sam…

Polska nie mogła umyć rąk po ciężkiej kontuzji Goliata w Brukseli (6:1) w zeszłym tygodniu. Belgia wróciła, by pokazać swoją wyższość i narzuciła Michi Patsuay minimalną wdzięczność. Za 26 minut. Robert Lewandowski Tak brzmiał nagłówek i trwał 90 minut, ale UEFA mogła wziąć udział w meczu, opłakując kiepski występ zespołu, który na początku ligi dodał tylko 4 z 12 możliwych punktów.

Po tej uczcie „Levy” może wreszcie cieszyć się godnymi wakacjami Po sezonie 2021-22 zmienił 57 bramek między Bayernem Monachium a jego selekcją.. Po kilku tygodniach doniesień wyjaśniających cel niemieckiego rozkazu zatrzymania go na lata 2022-23, jeden z warszawskich ma nadzieję rozwiązać swoją przyszłość unikając nowej konfrontacji z grupą bawarską.

Ze swojej strony Napastnik koncentruje się na zawarciu kontraktu z Munix na rok przed realizacją planu. FC BarcelonaKlub, który poprzez swoje traspaso może zaoferować blisko 30 mln euro. Niemniej jednak Bayern domaga się co najmniej 40 „kilogramów”, aby dać pożegnanie swojej „9”, która w zeszłym sezonie zmieniła 50 z 46 partii w Alliance Sand.

Mimo ukończenia 34 lat (sierpień) Lewandowski wykazał się pełną siłą ciała w latach 2021-22, a jego zapach Colodor pozostaje nienaruszony. Dlatego dobrze było w Barze பார்a lub jakimkolwiek innym klubie, Zawodnik nie zaakceptuje kontraktu krótszego niż trzy sezony i pensji netto w wysokości 10 mln euro rocznie. Polak nie umniejsza zbytnio swojej fiszki, choć uwzględnia fakt, że sytuacja finansowa Plograny nie jest dobra.

Byrne mocno podąża za „Sprawą Lewandowskiego”

Mimo nakazu Bawarskiego skierowanego do Polaka, który zaleca „rozejm” w związku z jego publicznymi wypowiedziami na temat Trospazo, w tym momencie klub mocno trzyma się jego postawy, aby go zatrzymać, tym samym egzekwując jego kontrakt. Jak to jest, jeśli satysfakcjonująca oferta nie nadejdzie przed rozpoczęciem sezonu, Technik Julian Knucklesman spodziewa się go w drugim tygodniu lipca Dołącz do amunicji roślinnej.

READ  Czy inflacja ponownie zaskoczy rynki?

Bayern pojedzie do Stanów Zjednoczonych, aby zmierzyć się z przodu DC Wielka Z Waszyngton 21 lipca i The Miasto Manchester 24 lipca Zielona Zatoka. Barca będzie również przed sezonem w Stanach Zjednoczonych, pozwalając „9” udać się bezpośrednio do amerykańskiej bazy, aby rozpocząć podwyżkę w latach 2022-23, dopóki jej przyszłość nie zostanie rozwiązana. Zresztą, czy będzie nosić czerwoną koszulę czy kowala?