22 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Policja powiedziała, że ​​Dwayne Haskins, Pittsburgh Steelers, rozgrywający, śmiertelnie wjechał w ciężarówkę na autostradzie Florida Highway

Policja powiedziała, że ​​Dwayne Haskins, Pittsburgh Steelers, rozgrywający, śmiertelnie wjechał w ciężarówkę na autostradzie Florida Highway

Haskinowiektóry ponownie podpisał kontrakt z Steelerami w zeszłym miesiącu, miał 24 lata.

Haskins próbował przekroczyć zachodnie pasy autostrady międzystanowej 595 w pobliżu międzynarodowego lotniska Fort Lauderdale-Hollywood w hrabstwie Broward, kiedy został potrącony przez wywrotkę, donosi Florida Highway League. Patrol powiedział, że wypadek został zgłoszony wkrótce po 6:30.

on był „Przejazd (autostrada) z nieznanych powodów” – powiedział patrol w komunikacie prasowym.

Szczegóły tego, co doprowadziło do wypadku, nie były od razu dostępne. W ostatnich dniach Haskins przebywał w południowej Florydzie, pracując z niektórymi ze swoich kolegów z drużyny Steelersów, co uchwycił na Instagramie Stories z Haskinowie A Steelerowie biegną do tyłu Nagy Harris.

Wiadomość o śmierci Haskinsa wywołała szokujące wypowiedzi w całej lidze i nie tylko.

„Jestem zszokowany i zdziwiony odejściem Dwayne’a Haskinsa” – powiedział trener Steelers Mike Tomlin w oświadczeniu.

„Po przybyciu do Pittsburgha szybko stał się częścią rodziny Steelersów i był jednym z naszych najbardziej oddanych pracowników, zarówno w terenie, jak iw naszej społeczności” – powiedział Tomlin w oświadczeniu. „Dwayne był świetnym kolegą z drużyny, ale jeszcze bardziej był świetnym przyjacielem dla wielu. Jest mi naprawdę smutno.

„Nasze myśli i modlitwy są z jego żoną Calabrią i całą jego rodziną w tym trudnym czasie”.

„Czuję, że mogę być kluczowym graczem w tej lidze”

Haskins, rozgrywający trzeciej serii w zeszłym sezonie za nami teraz na emeryturze Wieloletni Steeler Ben Roethlisberger i wsparcie Mason RudolfPonownie podpisał kontrakt ze Steelers na rok W zeszłym miesiącuPrzygotowuje się do wejścia na czwarty rok w NFL.
„Czuję, że mógłbym być kluczowym graczem w tej lidze”, powiedział Haskins w styczniu. „Z tego powodu zostałem zwerbowany” Steelers.pl. „Zdecydowanie uważam, że mam do tego talent. Jeszcze nie zebrałem tego wszystkiego w całość. To coś, co muszę zrobić poza sezonem, aby móc grać”.

Haskins zyskał na znaczeniu w Ohio State, ustanawiając rekordy OSU i Big Ten Conference jako druga czerwona koszulka w 2018 r., Wliczając w to podania w jednym sezonie (4831), podania przyziemienia (50) i całkowitą liczbę jardów ofensywnych (4939).

on jest Zajął trzecie miejsce w głosowaniu na Heisman Cup w tym sezoniePrzyznawany najwybitniejszemu piłkarzowi uniwersyteckiemu.
Washington Haskins zdecydował się być 15-letni wybór W NFL Draft 2019 Haskins rozegrał 16 meczów w ciągu dwóch sezonów dla Waszyngtonu — zaczynając 13 razy — przed drużyną. Uwolnij go W grudniu 2020, pod koniec drugiego sezonu.
Steelers Zrobione w styczniu 2021, chociaż nie wszedł do gry w sezonie zasadniczym w Pittsburghu. W następnym sezonie Haskins będzie konkurować z Rudolphem i New Steelers o przejęcie Mitchell Trubesky Dla ofert na wykresie głębokości.
Roethlisberger powiedział w Świergot Chociaż znał Haskinsa tylko przez krótki czas, znał go jako „młodego człowieka, który nie wydaje się mieć złego dnia”.

„Przychodził do pracy każdego dnia z uśmiechem na twarzy oraz energią i miłością w sercu. Naprawdę podobała mi się jego pasja, jego miłość do gry oraz chęć uczenia się i bycia najlepszym. Będziecie tęsknić za jego uśmiechem i entuzjazmem na całe życie!”, powiedział Roethlisberger. „Powiem to jeszcze raz, tak jak powiedziałem ci prosto w twarz, nadal chciałbym móc rzucać piłką tak jak ty” – dodał.

READ  Phillies vs Padres: Philadelphia Jakes dla Homers, zablokuj logo Premier League po powrocie Crazy Game 4

„taki smutny”

Przywódcy Waszyngtonu w stanie Ohio i ich koledzy wyrazili szok i kondolencje.

Steelers wkraczają do obrony Cameron Hayward ćwierkanie „Dwayne wiele znaczył dla wielu ludzi”.

„Jego uśmiech był zaraźliwy i był człowiekiem, z którym chciałeś być” – napisał Heyward. „Wszyscy jesteśmy w szoku, że go straciliśmy. Też będziemy za tobą tęsknić. Straciliśmy cię tak wcześnie. Na szczęście miałem okazję cię poznać. RIP DH”.

Drugi trener Haskinsa w Waszyngtonie, Ron Rivera, powiedział w sobotę, że jest mu „bardzo smutno” słysząc o śmierci swojego byłego zawodnika.

„Dwayne był utalentowanym młodym człowiekiem, który miał przed sobą długie życie” – powiedział Rivera przeczytaj oświadczenie. „To bardzo smutny czas i naprawdę jestem zagubiony. Wiem, że mówię w imieniu reszty naszego zespołu, mówiąc, że będzie nam bardzo brakowało”.
Szeroki odbiornik Steelers Chase Claypool Przypomniał sobie zaprzeczenie Haskinsa w jego ostatnich kontaktach z nim.
„Spędziłem z tobą ostatnie chwile i nie mogę przestać myśleć o tym, jak bardzo byłeś bezinteresowny w tamtych chwilach. Wszystko, na czym ci zależało, to upewnienie się, że wszyscy wokół ciebie są w porządku i nie mogę ci za to wystarczająco podziękować. kim staram się być ”, Claypool ćwierkanie.
Ryan Day, trener stanu Ohio, powiedział w ćwierkać Społeczność uniwersytecka jest „smutna”.

„Porażka Dwayne’a jest tragiczna i bardzo trudna do zniesienia. Dla tych, którzy znali go bliżej, był kimś więcej niż wspaniałym piłkarzem. Miał wielkie serce, starą duszę i zaraźliwy uśmiech” – napisał Day na Twitterze.

Departament Lekkiej Atletyki Stanu Ohio wydał oświadczenie, w którym stwierdził, że „jest głęboko zasmucony, gdy dowiedział się o odejściu Dwayne’a Haskinsa w sobotę rano”.

„Nasze myśli są z całą rodziną Haskinsa w tym trudnym czasie. Nasze myśli są z rodziną oraz z jego obecnymi i byłymi kolegami z drużyny, trenerami, przyjaciółmi i krewnymi” – czytamy w oświadczeniu.

W swoich 16 meczach NFL w swojej karierze w Waszyngtonie, Haskins rzucony do 2804 jardy, 12 przyłożeń i 14 przechwytów.