5 lutego, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

2022 Masters Leaderboard: relacje na żywo, wynik Tigera Woodsa, wyniki golfa dzisiaj w rundzie 4 w Augusta National

2022 Masters Leaderboard: relacje na żywo, wynik Tigera Woodsa, wyniki golfa dzisiaj w rundzie 4 w Augusta National

Augusta, GA – Tegoroczni najlepsi golfiści na świecie zmierzą się w zielonej kurtce na linii w niedzielę na 2022 Masters. Scotty Scheffler, lider na 36 i 54 dołkach, widział swoją przewagę wąską, ale mimo to wszedł do finału Augusta National o trzy uderzenia przed Cameronem Smithem. Jeden z nich prawie na pewno zakończy dzień, zdobywając 18. miejsce z czekiem o wartości 2,7 miliona dolarów, który znajdzie się na ich tylnym koncie.

Schaeffler, który w trzeciej rundzie prowadził pięcioma uderzeniami, zauważył, że ta przewaga zmniejszyła się o połowę, gdy Smith strzelił wczorajszą rundę, 4 do 68. Chociaż Schaeffler był w tym tygodniu bardziej konsekwentny, był graczem nr 1 na świecie, który musiałby walczyć na tym odcinku. Biorąc pod uwagę, że 26 z ostatnich 31 zwycięzców zielonych marynarek pochodziło z ostatniej pary w czwartej rundzie, jest znacznie większa szansa niż brak szans, że jeden z tych dwóch zwycięzców zdobędzie tytuł Masters w niedzielne popołudnie.

Dla Tigera Woodsa, odważny i imponujący wysiłek w ciągu pierwszych dwóch dni zaowocował tym, że pięciokrotny zwycięzca Masters wygrał 22. z rzędu mistrzostwo w Augusta National. Jednak Tiger podążył za tym z najgorszą passą w swojej karierze tutaj, 6 na 78, co wyeliminowało go z walki. Jego gol w niedzielę? Więc wróć do mistrza.

Oglądaj transmisję z Mistrzostw 2022 Masters w niedzielę z Mistrzowie na żywo Gdzie śledzimy najlepszych golfistów świata wokół Augusta National z Polecane grupysprawdź słynne Amen róg I zobacz liderów na turnie Otwory 15 i 16. Oglądaj transmisje na żywo za darmo na komputerze i urządzeniu mobilnym przez CBSsports.com I Aplikacja sportowa CBS. Dostępne również na Najważniejszy +.

CBS Sports zaktualizuje tę historię o wyniki i skróty od Masters poniżej. Sprawdź wyniki na żywo na początku tej historii i bardziej szczegółowe tabela wynikówI Wycieczka 4 razy koszulka I nasza pełna Harmonogram/zasięg programu magisterskiego Poucza.

READ  2022 US Open TV Harmonogram, zasięg, transmisja na żywo, oglądanie online, kanał, godziny zwiedzania Brookline Golf