14 czerwca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Podstępny żart Chrisa Rocka o Willu Smithie został usunięty z jego specjalnego programu Netflix

Podstępny żart Chrisa Rocka o Willu Smithie został usunięty z jego specjalnego programu Netflix

Laura Fox i Jason Chester dla MailOnline

08:36 10 marca 2023, zaktualizowano 10:01 10 marca 2023

Jeden z żartów Chrisa Rocka na temat Willa Smitha został podobno zredagowany z jego programu Netflix, po tym, jak schrzanił go podczas transmisji na żywo.

Komik wykorzystał swój występ na żywo, aby przerwać milczenie na temat spoliczkowania przez aktora podczas rozdania Oscarów w marcu, wydając serię zjadliwych nagan pod adresem Willa i jego żony, Jady Pinkett Smith.

Ale po tym, jak Chris przyznał, że „zagrał” żart o najnowszym filmie Willa Concussion, fani o sokolich oczach zauważyli, że żart został usunięty z ostatecznej wersji programu specjalnego.

Program został pierwotnie wyemitowany na żywo w serwisie Netflix w piątek, co oznacza pierwszy raz, kiedy usługa przesyłania strumieniowego to zrobiła.

Doniesiono, że Will jest „zawstydzony i zraniony” przez Chrisa Deysona, aby oprzeć swój program na Netflix na starciu między nimi, i chętnie „odpuści”.

złoto! Jeden z żartów Chrisa Rocka na temat Willa Smitha został podobno zredagowany z jego programu Netflix, po tym, jak schrzanił to podczas transmisji na żywo

W swoim własnym programie Chris omówił uderzenie w zjadliwym monologu, twierdząc, że to Jada „zaczęła to”, ponieważ powiedziała, że ​​​​powinien „opuścić Oscary”.

Chris dodał, że Jada poprosił go o rezygnację, ponieważ Will nie był nominowany do filmu Wstrząs.

Jednak Chris pomylił tytuł filmu Willa i musiał się poprawić, zanim przyznał publiczności, że źle zrozumiał żart.

Powiedział: Wiele lat temu jego żona powiedziała, że ​​powinienem zrezygnować z Oscarów. Nie powinnam gościć, bo jej mąż nie jest nominowany do emancypacji.

Największy kawałek w historii. Cóż, wtedy mam wstrząs mózgu. Nie, nie wyzwolenie, żartuję. wstrząs mózgu.’

Fani szybko zauważają, że podczas oglądania odcinka specjalnego żart Chrisa jest dostarczany z poprawnym tytułem filmu, a jego przeprosiny za zepsucie zostały usunięte.

Ktoś napisał na Twitterze: „Źle mi z powodu Chrisa Rocka. Czekał rok, aby zemścić się na swoim łobuzie i napisał ostatnie niesamowite 10 minut swojego występu na żywo… a potem wymyślił ostatni żart o wstrząsie mózgu. Nadal niesamowity, oczywiście, ale byłby nie z tego świata.

READ  Justin Bieber sprzedaje swój katalog muzyczny firmie Hipgnosis

Inny dodał: „Chris Rock naprawdę miał rok, by zrobić żart Willowi Smithowi wstrząsem mózgu i zadławieniem się na scenie”.

Patrzeć! Fani szybko zauważają, że podczas oglądania odcinka specjalnego żart Chrisa jest dostarczany z poprawnym tytułem filmu, a jego przeprosiny za zepsucie zostały usunięte.
Wściekły: mówi się, że Will jest „zawstydzony i zraniony” decyzją Chrisa o stworzeniu nowego specjalnego programu Netflix na temat ich niesławnego sporu

Jeden z fanów napisał również na Twitterze: „Chris Rock naprawdę zrujnował żart o wstrząsie / wybuchu”.

MailOnline skontaktował się z przedstawicielem Netflix w celu uzyskania komentarza.

Mówi się, że Will jest „zawstydzony i zraniony” decyzją Chrisa Rocka o stworzeniu nowego specjalnego programu Netflix na zeszłorocznym meczu Oscarów.

Para umówiła się na uroczystą randkę z niewłaściwych powodów po tym, jak Smith wszedł na scenę i uderzył Rocka w twarz za żartowanie z lisicy żony Jady Pinkett Smith.

Od tego czasu Smith został ukarany 10-letnim zakazem udziału w ceremonii wręczenia nagród, podczas gdy Rock – który występował na gali w 2022 roku – wykorzystał ten incydent jako źródło swojego nowego programu.

58-letni Rock pojawił się w Hippodrome Theatre w Baltimore — jak na ironię w mieście urodzenia Pinketta Smitha — po raz pierwszy w serii jadowitych tyrad skierowanych do pary, w tym w komediowym monologu inspirowanym jej romansem małżeńskim z piosenkarzem Augustem Alsiną.

źródła podają od tego czasu Rozrywka dziś wieczorem że Smith był tak poruszony programem specjalnym Netflix, że chętnie „odpuści” dla Rocka.

Opowiadając o bólu i zawstydzeniu Selective Fury, outlet twierdzi, że Smith nigdy go nie oglądał, a zamiast tego został poinformowany o jego treści od tych, którzy to zrobili.

Oskarżył zdobywcę Oscara o „selektywną wściekłość” podczas finału serialu i dodał soli do rany, parafrazując dobrze udokumentowaną niewierność Pinketta Smitha.

Ale źródło zbliżone do komika powiedziało DailyMail.com, że można było tego uniknąć prostym „przepraszam”.

„Chris nigdy nie otrzymał indywidualnych przeprosin od Willa, tylko ogólne przeprosiny, które tak naprawdę nic nie znaczą” – twierdzi źródło bliskie komikowi. W rzeczywistości Will odniósł się do tej sytuacji tylko dwa razy – raz na Instagramie dzień po rozdaniu Oscarów i raz w filmie z przeprosinami.

READ  Simon Cowell nadal pokazuje radykalnie różne cechy podczas swojej nocy z Lauren Silverman

Ale informator upierał się, że decyzja Rocka o powtórzeniu skandalu w jego programie na Netflix nie miała nic wspólnego z szukaniem zemsty, ale była raczej sposobem dla komika, aby „wydobyć z siebie wszystko” i „zrobić”.

Chris chciał wyrzucić to z siebie raz na zawsze i mieć to już za sobą. Źródło dodało, że było to dla niego bardzo oczyszczające.

Komik z pewnością nie powstrzymywał się, jeśli chodzi o skandale slapstickowe na scenie.

Zamiast tego podwoił swój atak na parę z listy A, przywołując przyznany romans Pinketta Smitha z najlepszym przyjacielem jej syna Jadena, muzykiem Augustem Alsinim, w 2020 roku.

Zszokowanej publiczności, zarówno na antenie, jak i na miejscu, Rock powiedział, że Smith źle skierował złość z powodu faktu, że „jego żona zadzierała z chłopakiem jej syna”.

Od tego czasu tyrada Rocka była chwalona w mediach społecznościowych jako „najlepszy/najlepszy sposób” na zemstę na Smithie w momencie, który zmienił ich karierę.

Komik kazał publiczności i widzom na żywo czekać do ostatnich dziesięciu minut „Chris Rock: Selective Rage”, zanim zwróci się do klapsa.

„Wszyscy wiecie, co mi się przydarzyło”, żartował komik, „Byłem oczarowany Suge Smithem. – To wciąż boli – powiedział Rock. W uszach dzwoni mi „lato”. „

Wprowadzając Jadę do programu, opowiada o jej związku i swojej frustracji, że to on „ponosi ciężar” małżeńskich problemów pary.

„Will Smith dzierży selektywną wściekłość” – powiedział Rock, odnosząc się do tytułu programu specjalnego.

„Każdy, kto naprawdę wie, wie, że nie miałem z tym nic wspólnego. Nie miałem splotu… Zraniłem go bardziej niż on mnie”.

Klaps pojawił się w zeszłym roku po tym, jak Rock zażartował o łysej głowie Pinketta Smitha, spowodowanej łysieniem plackowatym.

Rock żartował, że Pinkett Smith kołysała wyglądem „GI Jane”, co skłoniło jej męża do zejścia ze sceny i uderzenia go, po czym powtórzył: „Trzymaj imię mojej żony z dala od swoich pieprzonych ust!”

READ  Dzisiejsze słowo: Uzyskaj odpowiedź, wskazówki na 2 lipca

Podczas swojego nowego programu specjalnego Rock żartował ze swoich zmagań w ciągu roku.

Powiedział, że nikt, kto mówi „bolesne słowa”, nie został uderzony w twarz.

– Ale nie jestem ofiarą, kochanie. „Nigdy nie zobaczysz mnie płaczącej Oprah lub Gayle” – powiedział Rock. Żartował, że wziął [Manny] Pacquiao.

Tłum śmiał się głośno, gdy domownicy wyrażali swoje myśli w mediach społecznościowych.

Aby dodać zniewagi do obrażeń, jego haniebna reakcja została wyemitowana dokładnie na tydzień przed ceremonią wręczenia Oscarów 2023 zaplanowaną na 12 marca – wydarzeniem, w którym Smithowi zabroniono uczestniczyć przez następne 10 lat w wyniku jego gwałtownego wybuchu podczas zeszłorocznej ceremonii.

Niesławny policzek miał miejsce w marcu 2022 r., kiedy Rock wszedł na scenę, aby wręczyć Oscara za najlepszy film dokumentalny.

Zwracając się do Smitha, mówi, że „nie może się doczekać” zobaczenia Pinketta Smitha w GI Jane, kpiącego z jej ogolonej głowy.

Smith natychmiast wszedł na scenę i uderzył Chrisa w bok głowy. Kiedy wrócił na swoje miejsce w pierwszym rzędzie, wykrzyknął: „Niech imię matki mojej żony wyjdzie z twoich ust”.

Kontrowersje: para przeszła do historii z niewłaściwych powodów po tym, jak Smith wszedł na scenę i uderzył Rocka w twarz za żartowanie z łysienia żony Jady Pinkett Smith

W następnych tygodniach aktor został zmuszony do rezygnacji z Akademii, która następnie zbanowała go na 10 lat.

Podczas swojego własnego stand-upu w sobotę wieczorem, Rock podzielił się swoimi przemyśleniami, mówiąc publiczności: „Każdy, kto mówi, że słowa ranią, nigdy nie został uderzony w twarz”. Ale nie jestem ofiarą, moja droga. Nigdy nie zobaczysz mnie płaczącej Oprah czy Gail.

Wszyscy nazywają go dupkiem, a kto bije? I. Wszyscy wiecie, co mi się przydarzyło, byłem zszokowany Suge Smithem, zażartował. To nadal boli. W uszach dzwoni mi „lato”. „

Potem Rock powiedział, dlaczego nie uderzył Willa Bucka, mówiąc: „Wiesz, czego nauczyli mnie moi rodzice?” Nie walcz przed białymi.