14 czerwca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Rick Ross Buffalo ucieka z ziemi obiecanej i pasie się na podwórku sąsiada

Rick Ross Buffalo ucieka z ziemi obiecanej i pasie się na podwórku sąsiada

Paras Griffin / Getty Images // Getty Images

  • Sąsiad Ricka Rossa powiedział TMZ, że jego bawół wkracza na jej podwórko.
  • Powiedziała publikacji, że obawia się o bezpieczeństwo swoich dzieci.
  • Ross opowiedział o ich ucieczce w historii na Instagramie, dziękując sąsiadom za sprowadzenie ich z powrotem.

Buffalo Rick Ross ucieka ze swojej posiadłości w Ziemi Obiecanej na podwórko sąsiada, ku jej przerażeniu. Według raportu TMZ.

Raper i ranczer Ross, który mieszka w Fayetteville w stanie Georgia, hoduje różne zwierzęta na swojej posiadłości, w tym konie, krowy i parę bawołów, z których jeden nazywa się Timbuktu. bawół był Ross dostał go w zeszłym roku Z okazji swoich urodzin zostaje kupiony przez firmę odzieżową Ethika, podczas gdy on rozbudowuje swoją farmę.

Nieznana z imienia kobieta, która mieszka na działce za posiadłością rapera, powiedziała TMZ, że 2000-funtowe zwierzęta wkroczyły do ​​jej ogrodu dwa razy w tym tygodniu, pozostawiając ją w obawie o bezpieczeństwo dwójki małych dzieci.

ona też Udostępnij wideo Zwierzęta niszczą jej podwórko i żują trawę. Na filmie widać, jak grupa ludzi zabiera parę bawołów – wraz z krową – z jej posiadłości.

Kobieta powiedziała, że ​​incydent doprowadził ją do próby konfrontacji z Rossem, ale skończyło się na rozmowie tylko z jednym z członków jego zespołu. Powiedziała TMZ, że planuje złożyć trwający spór z miastem.

W odpowiedzi na nagłówki o ucieczce zwierząt z jego farmy, Ross wziął się do tego Jego historia na Instagramie niedzielne popołudnie, aby złożyć oświadczenie — i odstraszyć obawy dotyczące jego megafauny.

W jednej historii Ross powiedział: „To tylko pasterze, a nie mięsożercy”.

Ross wyjaśnił, że zwierzęta uciekły z powodu prac, które wykonywał na swojej posiadłości, i potwierdził, że członkowie jego zespołu byli grupą, która zbierała uciekające zwierzęta.

Poprosił także tych, którzy słuchali jego wypowiedzi online, aby „zawsze zakładali obroże” swoim zwierzętom – chociaż sam sobie zaprzeczył, mówiąc, że nigdy nie zakładał obroży swojemu bizonowi.

READ  Kim Kardashian była bezlitośnie wygwizdana podczas oglądania Netflix Roast Toma Brady’ego

„A wszystkim, którzy chcą oświadczenia i odpowiedzi na moje ciernie, moje krowy, parę bawołów, które uciekły w społeczności, oto moja odpowiedź: Zawsze wracam po bezpańskie zwierzęta. Zawsze upewnij się, że masz założoną obrożę twoje zwierzę. A ja nie mam obroży, jak wiesz, że moja ma.

Ross kontynuował: „Więc kiedy zobaczysz mojego bawoła, daj mu marchewkę, daj mu jabłko. Są takie dobre. Takie spokojne. Dziękuję wszystkim za oglądanie. Dziękuję wszystkim za upewnienie się, że moje zwierzęta wrócą do Ziemi Obiecanej ”.

W styczniu ubiegłego roku Ross podzielił się na swoim Instagramie teorią spiskową dotyczącą Tesli, mówiąc, że obawia się, że pół-autonomiczny samochód może być zdalnie sterowany, aby zabrać go władzom wbrew jego woli.

Przedstawiciele Rossa nie odpowiedzieli natychmiast na prośbę Insidera o komentarz.