1 października, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Jennifer Lawrence przedstawia totalną komedię w zwiastunie „No Hard Feelings” – Rolling Stone

Jennifer Lawrence przedstawia totalną komedię w zwiastunie „No Hard Feelings” – Rolling Stone

Jennifer Lawrence unika utraty domu rodzinnego, „spotykając się” z bogatym, choć społecznie niezręcznym nastolatkiem w zwiastunie Czerwonego Oddziału Bez urazypierwszy wypad aktorki do komedii na dużym ekranie poza Dniem sądu.

Po tym, jak jej były chłopak/kierowca ciężarówki (w tej roli Ebon Moss-Bachrach) odzyskuje samochód, Lawrence Maddy – bezrobotny kierowca Ubera – odkrywa ogłoszenie Craigslist opublikowane przez dwóch zamożnych rodziców (Matthew Broderick i Laura Benanti) szukających kobiety „umawiać się” z Percy’m związanym z college’em w zamian za nowy samochód; Definicja „historii” jest luźno powiązana.

Gdy jej dom również jest zagrożony, Maddie dostaje pracę, tylko po to, by dowiedzieć się, że Percy „nie jest pełny”. Następuje łańcuch wydarzeń, który powoli, w trakcie zwiastuna Red Band, wydobywa Percy’ego z jego skorupy.

wspólny

Bez urazyWyreżyserowany przez Gene’a Stupnitsky’ego i koproducentem Lawrence’a, w filmie występują także Natalie Morales, Andrew Feldman, Hasan Minhaj i Kyle Mooney. Komedia wchodzi do kin 23 czerwca.

Film jest pierwszą komedią aktorską Lawrence od czasu jej gwiazdorskiej roli w 2010 roku Zimowe kości; Aktorka zaangażowała się w dramat z elementami komicznymi (podręcznik srebrnej podszewkiI wesoły) i czarna komedia (nie szukajI Amerykańskie wymuszenie), ale po raz pierwszy Lawrence poprosił o dotknięcie kogoś na ekranie.

READ  Meghan Markle i książę Harry na spacerze ze Spotify — Deadline