28 września, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Strategia schematu leczenia w celu zwalczania spekulantów związanych z datami tras koncertowych w USA

Strategia schematu leczenia w celu zwalczania spekulantów związanych z datami tras koncertowych w USA

W tym tygodniu, zaledwie kilka dni po tym, jak Robert Smith wypuścił remiks Noela Gallaghera, The Cure ogłosił wiosenno-letnią trasę koncertową po Ameryce Północnej. Teraz legendarny zespół goth/new wave wyjaśnił swoją politykę sprzedaży biletów na tę trasę.

Ogłaszając trasę koncertową zespołu zamieszczone na ich stronie internetowejWszystkie ceny biletów zostały uzgodnione przez The Cure i oprócz kilku miejsc charytatywnych w Hollywood Bowl, na tej trasie nie będzie biletów „platynowych” ani „dynamicznie wycenionych”, unikając w ten sposób zawyżonych cen opartych na popycie, które spotkały się z krytyką od Fanów Bruce’a Springsteena i innych artystów ostatnio. Dzisiaj program leczenia wyjaśnił, jak walczyć z botami i skalperami.

W komunikacie opublikowanym na swoich kanałach społecznościowych zbiegającym się z otwarciem Zweryfikowano rejestrację fanów Poprzez Ticketmaster zespół napisał:

Chcemy, aby trasa była przystępna cenowo dla wszystkich fanów i mamy bardzo szeroki (i naszym zdaniem bardzo uczciwy) przedział cenowy na każdy koncert. Nasi partnerzy zajmujący się sprzedażą biletów zgodzili się pomóc nam powstrzymać mokasyny przed przeszkadzaniem; Aby pomóc ograniczyć odsprzedaż i utrzymać ceny według wartości nominalnej, biletów na tę wycieczkę nie można przenosić. Jeśli wydarzy się coś, co uniemożliwi fanom skorzystanie z zakupionego biletu, będą mogli go odsprzedać z wykupem biletu twarzowego.

Niestety, pomimo naszego pragnienia ochrony niskich cen biletów dla fanów, stany Nowy Jork, Illinois i spółka bardzo to utrudniają – w rzeczywistości mają prawa chroniące wspinaczy! W przypadku koncertów w tych krajach zachęcamy fanów do kupowania lub sprzedawania biletów innym osobom na giełdach, takich jak TWICKETS.LIVE i CASHORTRADE.ORG. Fani powinni unikać kupowania biletów, które są odsprzedawane po zawyżonych cenach przez skalperów, a strony hostujące tych skalperów powinny powstrzymać się od odsprzedaży biletów na nasze koncerty.

Rejestracja certyfikowanych fanów jest już otwarta. Powodzenia wszystkim!

READ  Burning Man 2023 na żywo: Chaos rozwija się, gdy uczestnicy organizują exodus po ulewnych deszczach, które uwięziły tysiące osób