30 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Po komentarzach Trumpa Jimmy Kimmel rozważa zorganizowanie ceremonii wręczenia Oscarów

Po komentarzach Trumpa Jimmy Kimmel rozważa zorganizowanie ceremonii wręczenia Oscarów

Jimmy Kimmel nie planował być gospodarzem przyszłorocznych Oscarów. Ale teraz mógłby.

Wieczorny gospodarz ABC odpowiadał na komentarze byłego prezydenta Donalda Trumpa w programie Truth Social.

Trump powiedział, że Kimmel „wychodzi na głupca, którym jest, a jednocześnie zapisuje się w historii telewizji jako najgorszy gospodarz w historii niegdyś osławionych Oscarów!”

Kimmel roześmiał się. „Nie wiem. Pewnie dlatego poprosili mnie o ponowne poprowadzenie programu w przyszłym roku. Nie planowałem tego, ale teraz może to zrobię” – dodał. „Może – no wiesz – może ci się uda obejrzyj w telewizji w pokoju rekreacyjnym Rikera ze wszystkimi chłopakami.

Komik był gospodarzem dwóch ostatnich ceremonii rozdania Oscarów, a także kolejnych nagród w 2017 i 2018 r. Poproszono go o powrót w przyszłym roku, a obecnie rozważa zorganizowanie wydarzenia 2 marca 2025 r.

Wyraził także radość z powodu błędu Trumpa w ogłoszeniu przez Kimmela nagrody dla najlepszego filmu, sądząc, że był to Al Pacino.

Ponadto Kimmel skrytykował niesławny atak Willa Smitha na Chrisa Rocka. Powiedzieli: „Podobno jego żona, a nawet zarząd błagali go, żeby tego nie robił, mówiąc: «Nie czytaj prawdy, Jimmy, proszę, nie rób tego». „W jego opowieściach – wszyscy zawsze błagają. Przyszli do mnie ze łzami w oczach i powiedzieli: Panie? Proszę, proszę pana, nie czytaj postu Trumpa, proszę pana”.

„I wcale tak się nie stało. Widziałem, co się stało – pokazali mi, co opublikował. Spojrzałem i powiedziałem: «Och, przeczytam to». Moja żona powiedziała: «O nie», a ja odpowiedziałem „O tak!” I tyle. Dodał: „To była cała historia”. „A tak przy okazji, trzymaj imię mojej żony z daleka od swoich pieprzonych ust.

Obejrzyj powyższy film.