29 marca, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Plotka: gry PS Plus Essential na PS5 i PS4 z lutego 2023 r. wyciekły wcześniej

miesięczny Podstawowy PS Plus Mecze zaplanowane na luty 2023 r. wyciekły przed oficjalnym ujawnieniem w przyszłym tygodniu. Jak zawsze informacje pochodzą ze źródła, któremu zawsze można zaufać @pracownikktóra od lat publikuje wczesne oferty PS Plus.

Oto, na co mogą czekać subskrybenci gier na PS5 i PS4:

Wyciek wspomina, że ​​Mafia: Definitive Edition może być dodatkowym dodatkiem lub może zastąpić inną grę w niektórych regionach. W związku z tym będziemy musieli poczekać na oficjalne ogłoszenie, aby wiedzieć na pewno.

Ale poza tym wydaje się to całkiem solidnym wyborem. OlliOlli World to wysoko oceniana gra niezależna z zeszłego roku, a Evil Dead: The Game oferuje świetną zabawę dla wielu graczy.

Tymczasem Mafia: Definitive Edition to dość imponujący remake tego, co niektórzy mogą uważać za klasykę, a Destiny 2: Beyond Light to dobrze przyjęte rozszerzenie popularnej strzelanki Bungie z 2020 roku (Nie mylić z Przeznaczenie 2: Błyskktóry ukaże się w przyszłym miesiącu). Nawiasem mówiąc, zakładamy, że skoro podstawowa gra Destiny 2 jest darmowa, to po prostu daje subskrybentom PS Plus Essential dostęp do całej zawartości zablokowanej poza posiadaniem Beyond Light.

READ  Plotka: W sieci pojawiły się zdjęcia modelu Zelda: Kingdom's Tears Switch OLED