8 czerwca, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Pirates Drew Magee, lat 33, rozgrywa swój długo oczekiwany mecz MLB przeciwko Dodgersom

Po 13 latach spędzonych w juniorach, 33-letni Drew Magee zadebiutował w środę w Pittsburgh Pirates w MLB. Oto, co musisz wiedzieć:

  • Magee, który został powołany w niedzielę z Double-A Altoona, wszedł do gry na dole ósmej rundy, aby trafić do Andrew McCutcheon z Pittsburgh prowadzącym 8-1.
  • Otrzymał owację na stojąco od tłumu PNC Park, zanim uderzył przeciwko pomocnikowi Dodgers, Alexowi Phezii.
  • Zawodnik rozegrał 1155 mniejszych meczów ligowych w ciągu 13 sezonów.

wprowadzenie

Piraci wezwali Maggie z Double A w niedzielę po umieszczeniu Briana Reynoldsa na liście ofiar. Magee ostatnie dwa mecze spędził na ławce rezerwowych.

Kiedy Reynolds został aktywowany w środę, zapolowy Kanan Smith-Njegba został zdegradowany do Triple A, co oznaczało, że Magee miał więcej czasu na spełnienie swojego marzenia o trafieniu w wielkich ligach po rozegraniu 1155 mniejszych meczów ligowych w ciągu 13 sezonów.

Przed środowym meczem menedżer Derek Shelton powiedział, że chce włączyć Magee do meczu, ale nie dał żadnych gwarancji.

„Moje zaangażowanie i myślę, że Drew to rozumie, dotyczy wszystkich 25 graczy w tym klubie” – powiedział Shilton. „Jeśli znajdziemy odpowiednie miejsce, w którym naszym zdaniem może pomóc nam wygrać mecz, zagra”.

Kiedy Piraci objęli prowadzenie 3-0 w szóstej rundzie w środę, Magee miał dobre przeczucia.

„Zacząłem myśleć:„ To jest twoja noc ”- powiedział Magee. „Chłopaki zaczęli uderzać, zaczęliśmy zbierać, zaczęliśmy toczyć, zdobywać punkty. Zdjąłem koszulkę, próbując poczuć, jak jest zimno. Prawdopodobnie czyściłem okulary 45 razy. Muszę być czysty dla tego nietoperza. ”- Birtmpville

Decyzja

Piraci sprawili, że gra była poza zasięgiem w siódmej rundzie, pokonując ich i doprowadzając do wyniku 8-0. W ziemiance trener ławki Don Kelly i trener uderzeń Andy Haynes zaczęli naciskać na Magee.

„Byłem jak:„ Nie mów o tym, dopóki nie skończymy ósmej ”- powiedział Shelton. „Gdy ciągle dodaliśmy (biegi), pomyślałem:„ Okej, będziemy w pozycji, w której możemy Zrób to.

READ  Wezwał Garena Dorana do Red Sox

Wyznaczony pałkarz Andrew McCutcheon miał zająć drugie miejsce na ósmym miejscu. Kiedy Shelton poszedł porozmawiać z McCutcheonem, weteran miał już na sobie bluzę z kapturem i dał do zrozumienia, że ​​skończył na noc.

„Myślę, że gdybym nie powiedział Catchowi (aby zrobił miejsce dla Maggie), Catch prawdopodobnie by mi powiedział” – powiedział Shelton.

Chilton odwrócił się i zobaczył Maggie.

„Po prostu spojrzał na mnie i powiedział:„ Czy jesteś gotowy? ” „Tak” – powiedziałem. „Uderzasz” – powiedziała Maggie. „To było coś w rodzaju: „Nadszedł twój czas, chodźmy”. Podobało mi się, jak to zrobił. Birtmpville

nietoperz

Sędzia Jeff Nelson odszedł od tablicy, aby dać Maggie dodatkowy czas na uchwycenie tej chwili. Tłum liczący 12 152 osób zaczął skandować imię Maggie.

„Czułem się jak w pełnym domu” – powiedział Magee. „To było szalone. Nie byłem pewien, czy powinienem zdjąć kask, czy co. To najfajniejsza rzecz, jaka kiedykolwiek mi się przydarzyła.”

Pierwszym narzutem Vesii była szybka piłka z prędkością 94 mil na godzinę do górnej wewnętrznej krawędzi strefy uderzenia. Magee uderzył wysoko i mocno w trzecią linię bazową.

„Od razu wiedziałem, że jest źle, ale byłem zadowolony z wyniku” – powiedział Magee. „Dawno temu powiedział ludziom, że nie obchodzi mnie, gdzie on jest, huśtałem ten pierwszy skok. Gdybym tego nie zrobił, żałowałbym tego.”

Naruszenie zegara sądowego spowodowało, że Magee odliczył od 0 do 2.

– Bez komentarza – powiedziała Maggie z krzywym uśmiechem. – Tak, to było trudne.

Magee sfaulował poza boiskiem, złapał piłkę, a następnie uderzył ją podczas zamachu.

Kiedy wraca do bunkra, Maggie otrzymuje drugą owację na stojąco.

„Nigdy w życiu nie byłem szczęśliwszy z powodu strajku” – powiedział Magee. – Birtmpville

stopka

Rodzice, rodzeństwo i wujek Magee byli w PNC Park, aby obejrzeć jego debiut. Po meczu rodzina zebrała się na skraju ziemianki, aby się przytulić, uśmiechnąć i zrobić zdjęcie.

READ  Rosenthal: Joe Girardi Veleza jest pod lupą, ale zwolnienie menedżera nie rozwiązuje ich problemów

– Moja mama płakała – powiedziała Maggie. Mój tata był… Nigdy nie widziałem mojego taty płaczącego. Więc to było emocjonalne.”

W czwartek Piraci rozegrają ostatni mecz finałowy przeciwko Dodgersom, a następnie rozpoczną sześciomeczową podróż do Waszyngtonu i Tampa Bay. Klub nie wskazał, czy Magee zostanie z drużyną, czy wróci do Double A.

Jeśli okaże się, że jest to jedyny nietoperz Mage’a w głównych turniejach, czy warto było tak długo czekać?

„W stu procentach”, powiedział Magee, „ponieważ kocham baseball”. „Szlifowałem przez 13 lat, ale robiłem to, co kocham. Przyszedłem tutaj, moje nazwisko jest w historii. Założyłem strój A-League. Dzieliłem boisko z najlepszym graczem na świecie Mam nadzieję, że w końcu będę mógł spać w nocy”. – Birtmpville

opowieść w tle

Magee został wybrany w 15. rundzie w 2010 r., a system Pirates wspiął się do Double-A Altoona, ale został zwolniony w 2015 r. Potem odbijał się od nieletnich z pięcioma organizacjami. 18 września 2021 roku Bliźniacy wezwali Maggie na główne turnieje, kiedy Rob Revsnyder doznał kontuzji łokcia. Magee spędził trzy dni w The Show, ale został odesłany z powrotem do Triple A bez występu w wielkim meczu ligowym. Zeszłego lata Phillies wymienili Magee na Piratów, a on przyszedł na wiosenny trening w tym roku jako niezaproszony gość, ale nie znalazł się w składzie Opening Day.

Według MLB Maggi stał się dziewiątym najstarszym zawodnikiem, który zadebiutował w AL / NL w erze ekspansji (od 1961 r.), Wyłączając graczy, którzy rozpoczynali karierę w zagranicznej lidze.

lektura obowiązkowa

(Zdjęcie: Joe Sargent/Getty Images)