22 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Źródło – nowa umowa Lamara Jacksona z Ravens obejmuje gwarantowane 185 milionów dolarów

Źródło – nowa umowa Lamara Jacksona z Ravens obejmuje gwarantowane 185 milionów dolarów

Jamisona HensleyaPisarz personelu ESPN3 minuty na przeczytanie

Lamar Jackson wysyła wiadomość do fanów Ravens po wyrażeniu zgody na przedłużenie o 5 lat

Lamar Jackson dzieli się swoją ekscytacją z fanami Ravens po przedłużeniu kontraktu o pięć lat.

OWINGS MILLS, MD. W ciągu miesiąca rozgrywający Lamara Jacksona Przeszedłem od chęci wydostania się z Baltimore do podpisania największej umowy w… wrony data.

Rozważ to jako kolejny z wirujących ruchów Jacksona.

Zespół ogłosił, że po 27 miesiącach trudnych negocjacji, Jackson osiągnął w czwartek pięcioletni kontrakt z Ravens.

Transakcja jest warta 260 milionów dolarów, źródło powiedziało ESPN, co czyni Jacksona najlepiej zarabiającym graczem w lidze z 52 milionami dolarów rocznie. Obejmuje 185 milionów dolarów zabezpieczonych funduszy, podało źródło. Źródła podały wcześniej, że Jackson domagał się gwarantowanych pieniędzy w wysokości 230 milionów dolarów Deshauna Watsona Mam to od Cleveland Browns ostatni rok.

„W ciągu ostatnich kilku miesięcy wiele powiedział” – powiedziała Jackson w filmie opublikowanym przez Ravens na jej koncie na Twitterze. „Dużo obgryzania paznokci. Dużo drapania się po głowie”.

Następnie Jackson podniósł piłkę nożną z motywem Ravens i powiedział: „Ale w ciągu następnych pięciu lat będzie się działo dużo„ stada ”.

Jackson, który reprezentował się w negocjacjach, dostał swoją ofertę 10 dni później Jalen Hurts Podpisanie pięcioletniego przedłużenia kontraktu na 255 milionów dolarów, w tym gwarantowane 180 milionów dolarów. Do porozumienia doszło również na krótko przed rozpoczęciem Draftu NFL, kiedy Ravens mogli wybrać rozgrywającego w pierwszej rundzie.

W zeszłym miesiącu Ravens umieścili Jacksona niewyłączną etykietę franczyzy, pozwalając mu negocjować z innymi zespołami i dając Baltimore prawo do dopasowania każdego podpisanego arkusza ofert. Ale żaden zespół nie wykazał publicznie zainteresowania nim.

Jednak wydawało się, że obie strony są skazane na rozwód 27 marca, kiedy Jackson ogłosił, że poprosił o układ, zanim główny trener John Harbaugh rozmawiał z reporterami na dorocznym spotkaniu NFL. Jackson napisał na Twitterze, że Wrony „nie są zainteresowane osiągnięciem mojej wartości” w rozmowach kontraktowych.

Teraz Jackson jest w stanie dotrzymać obietnicy złożonej Ravens w dniu poboru. Minęło pięć lat i jeden dzień, kiedy po tym, jak został wybrany ostatnim wyborem w pierwszej rundzie, Jackson powiedział: „Oni zabiorą mi Super Bowl, uwierz w to”.

Jackson ponownie zmienił franczyzę, która przez trzy sezony z rzędu nie brała udziału w play-offach, w zwycięzcę. Jego rekord kariery wynoszący 46-16 (. 738) jest czwartym najlepszym ze wszystkich startujących rozgrywających w erze Super Bowl.

W 2019 roku, swoim pierwszym pełnym sezonie jako starter, Jackson został jednogłośnie drugim wyborem jako MVP NFL. Poprowadził NFL w podaniach przyłożenia (36) i ustanowił rekord ligi pod względem większości jardów w pośpiechu przez rozgrywającego (1206).

Ale występ Jacksona był ostatnio pogrążony w kontuzjach i nierównej grze. W ciągu ostatnich dwóch sezonów rzucił 33 przyłożenia, 20 przechwytów i opuścił łącznie 11 meczów, w tym przegrał 24-17 w barażach z Nets. Bengale z Cincinnati.

Pomimo braku postępów w negocjacjach kontraktowych na przestrzeni lat, urzędnicy Ravens wciąż byli optymistami, że umowa zadziała. Wcześniej w tym miesiącu, dyrektor generalny Ravens, Eric D’Costa, powiedział: „To właściwy gracz dla tego zespołu, który doprowadzi nas tam, gdzie chcemy być”.

Teraz Crows wiedzą, że Jackson będzie w Baltimore przez kolejne pięć lat.

READ  Niespodzianka dnia poboru kowboja: jak Deuce Von dołączył do swojego ojca w Dallas