21 kwietnia, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Kentucky QB Will Levis zostaje wyeliminowany w pierwszej rundzie NFL Draft

Kentucky QB Will Levis zostaje wyeliminowany w pierwszej rundzie NFL Draft

ESPN3 minuty na przeczytanie

Dlaczego Levis wypadł z pierwszej rundy draftu do NFL

Todd McShay wyjaśnia czynniki, które doprowadziły do ​​tego, że były QB z Kentucky, Will Levis, odpadł z draftu w pierwszej rundzie NFL Draft.

Rozgrywający z Kentucky Will Levis, powszechnie przewidywany jako pierwszy wybór w drafcie NFL 2023, nie został wybrany spośród 31 typów dokonanych w czwartek wieczorem.

Analitycy projektu ESPN, Mel Kipper Jr. i Todd McShea, wybrali Levi’sa przez Indianapolis Colts w ostatecznym próbnym szkicu. Jednak Colts wybrali rozgrywającego z Florydy Anthony’ego Richardsona na czwartym miejscu.

Kiper ma Levisa jako najlepszego gracza do pozostania na szachownicy.

Chris Mortensen z ESPN poinformował w czwartek, że lewy palec u nogi Leviego, który spowodował, że opuścił dwa mecze w zeszłym roku, był „problematyczny” dla drużyny, którą uważał.

Inny zespół uważa, że ​​Levis poradzi sobie z kontuzją, ale uważa, że ​​operacja będzie musiała zostać omówiona po sezonie, poinformował Mortensen.

Jednak Leavis mówi, że „palec u nogi się zagoił” i ma się dobrze.

Levis był jednym z 17 graczy zaproszonych do udziału w pierwszej rundzie w Kansas City. Tylko czterech z tych graczy nie słyszało swojego imienia – Levis, obrońca Alabamy Brian Branch, obrońca Penn State Joey Porter Jr. i obrońca Georgia Tech Keon White.

Przy wzroście 6 stóp-4 i 229 funtach Levis porównuje się z gwiazdą Buffalo Bills, Joshem Allenem, dzięki swojej silnej ręce i ponadprzeciętnej mobilności. Levis spędził pierwsze dwa lata swojej kariery w college’u w Penn State, zanim przeniósł się do Kentucky jako junior. Jego produkcja spadła w zeszłym sezonie jako senior, kiedy przeszedł na 2406 jardów z 19 przyłożeniami i 10 przechwytami po rzucie na 2826 jardów, 24 niszczycielach i 13 przechwytach w 2021 roku.

Ale procent ukończenia Levisa był prawie identyczny – 65,4% jako senior i 66,0% jako junior. Jako młodzieniec wystąpił w dziewięciu meczach, ale zdobył tylko dwa gole w zeszłym sezonie.

Paul Gutierrez z ESPN przyczynił się do powstania tego raportu.

READ  Wybory ekspertów dla każdej serii z pierwszej rundy