4 grudnia, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Pierwsze zamówienia na iPhone’a 15 i iPhone’a 15 Pro dotarły do ​​klientów w Australii i Nowej Zelandii

Pierwsze zamówienia na iPhone’a 15 i iPhone’a 15 Pro dotarły do ​​klientów w Australii i Nowej Zelandii

W Nowej Zelandii i Australii jest już piątek, 22 września, co oznacza, że ​​klienci w tych krajach, którzy zamówili w przedsprzedaży iPhone’a 15, iPhone’a 15 Pro, Apple Watch Series 9, Apple Watch Ultra 2, czy AirPods Pro z etui USB-C, są zaczynają otrzymywać swoje urządzenia.


Fani Apple dostają nowego ‌iPhone’a 15‌ i iPhone’a 15 Pro‌ Podziel się teraz Zdjęcia i pierwsze wrażenia na Instagramie, Twitterze, Reddicie i MacPlotki Fora i inne sieci społecznościowe. Jeśli otrzymałeś już swojego nowego iPhone’a, daj nam znać w komentarzach poniżej i nie zapomnij podzielić się zdjęciami i pierwszymi wrażeniami!

W Nowej Zelandii nie ma punktów sprzedaży detalicznej Apple, co oznacza, że ​​klienci z Australii zawsze jako pierwsi będą mogli kupić nowe urządzenia lub „iPhone’a” w Apple Store. Stan zapasów w sklepach w Australii umożliwi wgląd w to, czego możemy się spodziewać w innych sklepach Apple Store na całym świecie.

Modele ‌iPhone 15 Pro‌ i iPhone 15 Pro‌ Max są wyprzedane w okresie przedsprzedaży, a zamówienia złożone teraz w internetowym sklepie Apple Store zostaną wysłane w przypadku niektórych urządzeń dopiero pod koniec października lub nawet w listopadzie. Standardowe modele ‌iPhone’a 15‌ nie są trudne do zdobycia.

Jeśli przegapisz zamówienia w przedsprzedaży, jedynym sposobem na zdobycie nowego „iPhone’a” w dniu premiery będzie zakup w „Apple Store” lub innym miejscu, takim jak Target, Walmart lub Best Buy. Chociaż oczekuje się, że sklepy detaliczne będą miały zapasy, popularne modele ‌iPhone 15 Pro‌ i iPhone 15 Pro‌ Max mogą być niedostępne i mogą szybko się wyprzedać.

Po Nowej Zelandii i Australii rozpocznie się sprzedaż i dostawy nowych modeli ‌iPhone’a 15‌ oraz nowych zegarków Apple Watch w Azji, na Bliskim Wschodzie, w Europie i wreszcie w Ameryce Północnej. Wiele sklepów Apple Store na całym świecie zostanie otwartych wcześnie, około godziny 8:00 czasu lokalnego, aby umożliwić klientom wybór zarezerwowanych urządzeń i dokonanie zakupów na miejscu.

READ  Ugaś pragnienie dzięki przedsprzedażowej ofercie Nintendo Switch Sports (USA)

Upewnij się, że nadążasz MacPlotkigdzie jutro zajmiemy się szczegółami praktycznymi, a następnie szczegółowo omówimy zestaw funkcji nowego sprzętu, porównania aparatów i nie tylko.