24 lutego, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Padres podpisują czteroletni kontrakt z Wandy Peraltą

Padres podpisują czteroletni kontrakt z Wandy Peraltą

Padres zgodzili się na czteroletni kontrakt wart 16,5 miliona dolarów z leworęcznym wolnym agentem Andy'ego PeraltyOraz Ken Rosenthal i Dennis Lin z The Athletic raport. Umowa zawiera trzy klauzule rezygnacji, co oznacza, że ​​Peralta będzie miała możliwość corocznej ponownej rezygnacji z bezpłatnej agencji. Umowa oczekuje na fizyczne przesłanie. Peraltę reprezentuje Agencja MAS+.

Peralta (32 l.) był jednym z najrówniej grających zawodników drużyny Yankees w ciągu ostatnich kilku sezonów. W latach 2021–2023 Southpaw zanotował 153 rundy i osiągnął ERA narzutu na poziomie 2,82 przy współczynniku trafień wynoszącym 21%, współczynniku chodu na poziomie 10,2% i doskonałym współczynniku piłki po ziemi wynoszącym 56,5%. Bardzo dobrze ogranicza także twardy kontakt, zajmując 88. percentyl (lub lepszy) miotaczy MLB pod względem średniej prędkości wyjściowej przeciwników w każdym z ostatnich czterech sezonów.

W 2023 r. Peralta stanął w obliczu nietypowych zmagań o przywództwo, ponieważ jego wskaźnik chodzenia wzrósł z 7,6% do 13,6%. Zanotował także sześć trafień, najwięcej w karierze – tyle samo, co w ciągu poprzednich czterech lat razem wziętych. Jednakże jego osiągnięcia są dobre, utrzymał swój ERA poniżej 3,00 nawet przy niepewnym przywództwie, a mając 32 lata jest młodszy niż większość innych dostępnych graczy. Według doniesień Yankees byli zainteresowani jego zatrzymaniem, wiadomo też, że Metsowie również są nim zainteresowani. Zamiast tego wyruszy na przełaj i dołączy do odnowionej zagrody Padres, która straciła bliższego kontaktu Josha Hadera do Astros, ale dodał kilka interesujących ramion.

Peralta dołącza do gwiazdy leworęcznego NPB Yuki Matsui I właściwa gwiazda KBO Woo Suk Joo Jako bezpłatne pickupy dla prezesa Baseball Operations w San Diego, AJ Prellera. Zyskał także braci Enel de los Santos W wysyłaniu handlu Scotta Barlowa Do Cleveland. Do kwartetu dołączą praworęczni Roberta Suareza Próbuje odzyskać siły po trudnym sezonie 2023. To prawda Stephena Wilsona Zablokowany również w roli środkowej ulgi.

READ  Fantasy Waiver Tydzień 6: 5, aby dodać, upuścić, kupić tanio, sprzedać drogo | Wiadomości, rankingi i prognozy dotyczące fantasy football

Prawie niespotykane jest podpisanie przez zastępcę umowy zawierającej trzy postanowienia dotyczące rezygnacji, ale Preller wykazał chęć wykorzystania klauzul rezygnacji częściej niż jakikolwiek inny menadżer w sporcie w celu zwabienia wolnych agentów do San Diego. Zarówno Matsui, jak i Suarez mają możliwość wycofania się z kontraktów na pięć lat (co jest niezwykle rzadkie również w przypadku umów pomocowych). W ostatnich okresach poza sezonem bracia otrzymali także klauzule rezygnacji Michał Washa, Nicka Martineza, Setha Lugo, Matta Carpentera, Manny'ego Machado I Erica Hosmera (Kilka rezygnacji w przypadku Wacha i Martinez).

Powtarzające się postanowienia dotyczące rezygnacji są bez wątpienia skuteczną taktyką w zakresie przyciągania wolnych agentów, ale są także jednym z głównych czynników stojących za trwałą zmianą składu Padres. Co więcej, ryzyko jest dość oczywiste z punktu widzenia zespołu; Jeśli Peralta będzie dobrze radził sobie w 2024 roku, prawdopodobnie zdecyduje się na powrót do darmowej agencji w przyszłym sezonie i zamianę kontraktu na roczny. Jeśli dozna kontuzji lub będzie słabo spisał się, Padres nadal będą zagrożeni kontraktem, który szybko może wyglądać na niechciany kontrakt. Nawet jeśli Peralta będzie dobrze sobie radził tego lata, a Padres wypadną z rywalizacji, trzy rezygnacje z gry osłabiłyby znaczną część wartości handlowej Peralty. Każdy potencjalny partner handlowy byłby ostrożny w pozyskiwaniu zawodnika, który, jeśli wszystko pójdzie dobrze, przejdzie na emeryturę pod koniec sezonu, ale nadal będzie miał gwarancję dodatkowych sezonów, jeśli handel pójdzie źle.

Niezwykła struktura umowy ma również na celu obniżenie podatku od luksusu nakładanego na rodzinę Padres, która z pewnością chciałaby zejść poniżej progu 237 milionów dolarów i zresetować karę po podwyższeniu przeszkód podatkowych w zeszłym roku. Bracia obniżyli wiele ze swoich faktycznych wynagrodzeń, ale nadal brakuje im zaledwie około 22 milionów dolarów do najwyższego poziomu podatków po podpisaniu kontraktu z Peraltą. Dla każdej listy zasobów. Jest to w dużej mierze spowodowane późnymi kontraktami Machado, Matsui, Fernando Tatis Jr I Jake’a Cronenwortha.

READ  Pirates Drew Magee, lat 33, rozgrywa swój długo oczekiwany mecz MLB przeciwko Dodgersom

Dodatek Peralty zapewnia solidne ramię weterana temu, co wygląda jak byk Padres. Choć Suarez, Matsui i Joe są wyraźnie utalentowani, przed każdą z tej trójki można znaleźć szeroki wachlarz wyników, ponieważ Suarez stara się zapomnieć o zeszłorocznych kontuzjach, podczas gdy Matsui i Joe przenoszą się do futbolu północnoamerykańskiego po tym, jak wywarli wrażenie w swoich ligach na całym świecie. świat. Pacyfik. Dla Padres jest to kluczowe, podobnie jak zdobycie Peralty za rozsądną cenę roczną. Chociaż istnieje znacząca wada wynikająca z możliwości rezygnacji, jak omówiono wcześniej, umowa stwarza również możliwość uzyskania jednego roku Peralty za bardzo rozsądną cenę, która w innym przypadku nie byłaby możliwa.

Niższe pensje w umowie opuszczają także Preller & Co. Dodatkowe pole manewru, gdy chcą uzupełnić swój najmocniejszy skład. Padres mają oczywiste potrzeby w zakresie ataku i rotacji, a także mogliby użyć innego kija, aby wzmocnić mieszankę obrońcy narożnika i wyznaczonego pałkarza. Jednakże Padres chcieli również obciąć płace aż o 50 milionów dolarów w porównaniu z zeszłorocznymi 255 milionami dolarów. Obecnie ich szacunkowa kwota wynosi 160 milionów dolarów. Na pozór wydaje się, że pozostawia to dużo miejsca na dalsze uzupełnienia, ale jak zauważyliśmy wcześniej, zespołowi dzielą zaledwie nuta lub dwie od powrotu do progu luksusu, co może być pomocne w przewidywaniu pozostałej części sezonu poza sezonem. Transakcje.