21 kwietnia, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Overwatch 2 6 na 6 powraca wraz z remake'iem OW1 autorstwa społeczności

Overwatch 2 6 na 6 powraca wraz z remake'iem OW1 autorstwa społeczności

Michelle Kornelia

Czy tęsknisz za rozgrywką 6 na 6 lub nawet całą grą Overwatch One? Cóż, teraz można powrócić do Overwatch One dzięki specjalnemu trybowi gry w Warsztacie.

Gracze domagający się remake’u Overwatch 2 w trybie 6 na 6 i ze starymi funkcjami są od dawna gorącym tematem w społeczności.

Chociaż koncepcja ta nie powróciła oficjalnie do gry i została odrzucona w przeszłości, istnieje sposób, aby cieszyć się oryginalnym doświadczeniem Overwatch dzięki Tryb gry jest tworzony przez gracza.

Zgodnie z opisem, „Emulator Overwatch 1” oferuje graczom rozgrywkę w Overwatch One 6 na 6 w Overwatch 2 przy użyciu skryptów warsztatowych.

Jednak tryb 6 na 6 nie jest jedyną atrakcją tego trybu gry, ponieważ gracze będą mogli także cieszyć się starymi statystykami i mechanikami bohaterów, o których mowa na Wiki Overwatch, korzystając z Wayback Machine.

Oznacza to, że możesz grać jako stary DPS Doomfist, zanim czołg został przerobiony, Orisa nadal ma swoje najlepsze bongo, superskok Mercy będzie wymagał użycia starej sztuczki zamiast naciskania przycisku i wiele więcej.

Zniknęli także wszyscy nowi pasywni bohaterowie. Niektórzy bohaterowie wsparcia nie będą mogli się samoleczyć, DPS nie zmniejszy leczenia celu i nie ma redukcji odrzutów czołgów – tak jak w Overwatch.

Krótko mówiąc, ten tryb gry ma na celu umożliwienie graczom cieszenia się Overwatch przez jedną osobę Najbardziej dokładna i „autentyczna” metoda.

Osoby zainteresowane dołączeniem mogą dołączyć do zaplanowanych lobbystów za pośrednictwem społeczności Discord. Twórca wspomniał, że gracze mogą dołączać do lobby nierankingowych i rankingowych za pomocą „wewnętrznego systemu MMR”, a obecnie w tym tygodniu dla zabawy jest on gospodarzem łatki Overwatch 1 Prima Aprilis 2021.

READ  Google obiecał naprawić Gemini i pewne ulepszenia już wprowadzono

Jeśli chcesz wypróbować Overwatch lub po prostu pozbyć się nostalgii, to Twoja decyzja.