21 kwietnia, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Twórcy WoW potwierdzają pojawienie się trio w Plunderstorm Battle Royale

Twórcy WoW potwierdzają pojawienie się trio w Plunderstorm Battle Royale

Jamesa Lyncha

Ogłoszenie, że tajemniczy patch 10.2.6 do World of Warcraft przyjmie formę samodzielnego Battle Royale Plunderstorm, dla wielu było szokiem. Na szczęście wydaje się, że od czasu premiery wywołał w dużej mierze pozytywną reakcję, do tego stopnia, że ​​Blizzard jest gotowy rozszerzyć swoją istniejącą ofertę.

W poście dot Twitterze/Xtwórcy gry potwierdzili, że po przyszłotygodniowym resecie do istniejących trybów solo/duo zostaną dodane kolejki trio. Oto, co główny inżynier oprogramowania Orlando Salvatore powiedział o nadchodzącym dodatku do gry.

„Społeczność odegrała kluczową rolę w przekazywaniu opinii i pomaganiu w uczynieniu Plunderstorm tak wspaniałym, jak to możliwe… Zdajemy sobie również sprawę, że dla niektórych z Was solo i duety mogą być nieco ograniczające.

„Począwszy od przyszłego tygodnia, te trzy postacie będą dostępne w Plunderstorm. Jesteśmy tym bardzo podekscytowani i mamy nadzieję, że wam się spodoba”.

Początkowy plan wprowadzenia solówek i duetów polegał głównie na przetestowaniu wody, aby zobaczyć, co stanowi znaczące odejście od zwykłej formuły WoW. Trio to kolejny krok w tym procesie, ponieważ tryb nadal zyskuje na popularności.

Plunderstorm wyprodukował także Creator Royale, wydarzenie, w którym pary twórców zawartości WoW starały się zostać ostatnią drużyną. Z łączną pulą nagród wynoszącą 50 000 dolarów, o tytuł rywalizowały czołowe nazwiska, w tym Mr. GM, Gozo i Savix, a ostatecznie zwycięstwo przypadło francuskiemu duetowi Kenny'emu i Labi.

READ  Kontroler bezprzewodowy N64 zostanie ponownie zainstalowany online jeszcze w tym tygodniu