18 kwietnia, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Słuchawki douszne ANC Pro 139 USD, 30% zniżki

Słuchawki douszne ANC Pro 139 USD, 30% zniżki

Jeśli kupisz niezależnie sprawdzony produkt lub usługę za pośrednictwem łącza na naszej stronie internetowej, Variety może otrzymać prowizję partnerską.

Bezprzewodowe słuchawki douszne technologicznego giganta stanowią konkurencyjną alternatywę dla słuchawek AirPods i są dostępne z 30% rabatem

Apple może być liderem w dziedzinie bezprzewodowych słuchawek dousznych ze swoimi najlepiej sprzedającymi się słuchawkami AirPods, ale Google nie pozostaje daleko w tyle dzięki popularnym słuchawkom Pixel Buds. Zaprezentowane po raz pierwszy w 2017 roku, Google już cztery generacje oferuje bezprzewodowe słuchawki douszne, które stanowią konkurencyjną alternatywę dla AirPods w niższej cenie.

Przykład: bezprzewodowe słuchawki douszne Google Pixel Buds Bro możesz teraz kupić na Amazon za jedyne 139 USD. To 30% zniżki i najniższa cena, jaką widzieliśmy przez cały rok za te markowe pąki.

Słuchawki Google Pixel Buds Pro

Amazonka

Pixel Buds Pro są dostępne w wielu różnych kolorach, w tym grafitowo-czarnym, jasnoniebieskim, „mgły” szarym i złamanej bieli z wykończeniem w stylu AirPods. Naszym zdaniem są też wygodniejsze od AirPodsów. Dzieje się tak dzięki konstrukcji nausznej słuchawek Google Buds, które dopasowują się do zagłębień uszu, tworząc szczelne zamknięcie, a nie zwisając z nich. W zestawie znajdują się trzy różne rozmiary końcówek dousznych, które pomogą Ci znaleźć najlepsze dopasowanie.

Jeśli chodzi o dźwięk, słuchawki Pixel Buds zapewniają zaskakująco szczegółowy dźwięk dzięki wbudowanym dynamicznym przetwornikom 12 mm. Parowanie jest bardzo proste poprzez Bluetooth, a słuchawki doskonale nadają się do słuchania muzyki i odbierania połączeń. Technologia Google Adaptive Sound automatycznie dostosuje głośność, gdy przemieszczasz się pomiędzy cichym i głośnym otoczeniem, dzięki czemu Twoja muzyka pozostaje spójna i nie przeszkadza. Są to również słuchawki douszne z redukcją szumów i wbudowaną technologią aktywnej redukcji szumów (ANC).

Uzyskaj do 11 godzin słuchania na jednym ładowaniu i do 31 godzin z dołączonym etui ładującym — dłuższy czas pracy baterii niż w przypadku słuchawek AirPods. Google Buds są odporne na wodę i pot, dzięki czemu doskonale nadają się do ćwiczeń i biegania.

Podczas gdy nowa para słuchawek AirPods będzie obecnie dostępna w Internecie w cenie 200 USD, tutaj możesz kupić Google Pixel Buds za jedyne 139 USD. Uwielbiamy używać ich w pracy i podczas naszych testów. Świetnie sprawdzają się także w podróży, ponieważ mają wystarczającą moc, aby przetrwać długie dojazdy do pracy lub długi lot.

Ale nie wierz nam na słowo: Google Pixel Buds Pro to jedne z najlepiej ocenianych słuchawek Google w Internecie, z ponad… 70% kupujących przyznaje pełną ocenę pięciu gwiazdek. Zobacz pełne szczegóły tutaj.

READ  Ekrany OLED iPhone’a 14 zwykle pochodzą od konkurencyjnego Samsunga