24 września, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Oto jak wygląda Toyota Hilux po przejechaniu miliona mil

Oto jak wygląda Toyota Hilux po przejechaniu miliona mil

the Znak miliona mil Wydaje się, że jest to celem każdego ciężarówka toyoty Co jest z tobą. Przynajmniej w teorii i oczywiście później maksymalna prędkość Słynny, który próbował zabić A Toyotę Hilux ale bez skutku. the Legendarna trwałość Spośród tych entuzjastów przywiązanie Toyoty do marki i roku modelowego — nie wspominając o segmentach takich jak pełnowymiarowe, średnie i Wszystko z umiarem. zanim Tacoma Po raz pierwszy w Stanach Zjednoczonych Toyota Hilux została po prostu wyprzedana Pick-up Toyoty lub nazwę ciężarówki. A jeśli chcesz zobaczyć, jak długo to trwa Hilux Naprawdę, sprawdź Recenzje wycieczek kilometrowychNajnowszy film Toyoty Hilux trzeciej generacji z przebiegiem 1 miliona mil.

MILLION MILE HILUX – jeden właściciel 1980 Toyota Hilux High Mileage Revision

W filmie narrator wyjaśnia, w jaki sposób samotna Toyota Hilux z 1980 roku została zniszczona przez czas i przechodzi przez cztery dekady użytkowania. A dokładniej, to już 43 lata, podczas których Hilux brał udział w wyścigach sportów motorowych wzdłuż i wszerz zachodniego wybrzeża.

Klatka bezpieczeństwa ciężarówki jest świadectwem jej dni jako maszyny rajdowej, a rdza niszcząca jej deski pochodzi z lat uderzania w słone plaże. Ogólny stan ciężarówki nie jest świetny, ale milion mil zwykle wystarcza na samochód – zwłaszcza, że ​​​​ciężarówka przeżyła tak ciężkie życie, jak to tylko możliwe.

Chodzi o to, że Million Mile Hilux jest tak daleko od królowej garażu, jak to tylko możliwe, co tylko zwiększa radykalność tej ciężarówki. Tak jak w, Toyota nadal jeździ po całym tym czasie i nadal jest ciężko pracującym koniem pociągowym 40 lat później, będąc wydzierżawionym przez tego samego właściciela, który trzymał ją przez ponad cztery dekady.

READ  Google Tensor ma przed sobą świetlaną przyszłość

Nie znaczy to, że ciężarówka nie napotkała problemów ani nie przeszła większych prac mechanicznych: oryginalny silnik 20R ciężarówki został zastąpiony legendarnym silnikiem 22R, który zwiększył pojemność skokową ciężarówki 4 z 2,2 l do 2,4 l. Zamiana silnika nie nastąpiła po katastrofalnej awarii układu napędowego, ale jako sposób na wydobycie większej mocy z ciężarówki. Wiedząc, jak bardzo obciążony jest silnik 22R, wydaje się, że 20R musiał ustąpić, powiedzmy, wolnego tempa, co wyjaśnia kompromis.

Uzupełnieniem wymiany silnika była zmiana skrzyni biegów z oryginalnej czterobiegowej manualnej na pięciobiegową. Mimo że główne komponenty ciężarówki zostały wymienione, zmiany w niewielkim stopniu zmniejszają liczbę ukończonych prac, aby osiągnąć kamień milowy miliona mil. Ale moją ulubioną częścią są wytrzymałe stalowe koła, które nosi ciężarówka. Można zamienić silnik i skrzynię biegów, o ile Hilux może utrzymać te koła.

Zdjęcie artykułu zatytułowanego Tak wygląda Toyota Hilux po przejechaniu miliona mil

Zdjęcie artykułu zatytułowanego Tak wygląda Toyota Hilux po przejechaniu miliona mil