14 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Ci, którzy przeżyli wampiry, w końcu przybywają na Switcha w sierpniu dzięki Couch Co-op

Ci, którzy przeżyli wampiry, w końcu przybywają na Switcha w sierpniu dzięki Couch Co-op

Nagrodzona nagrodą BAFTA gra roguelike firmy Bunkl Ocalałe wampiry To był hit na PC, Xboksie i urządzeniach mobilnych. Najpierw wejdź do wczesnego dostępu, zanim otrzymasz pełną wersję w październiku 2022 r., Nintendo Direct dzisiaj Wreszcie Potwierdzono, że gra trafi na Switcha – 17 sierpnia.

Gra będzie 4,99 USD / 4,99 EUR / 3,99 GBP w sklepie internetowym Switch, a oba DLC – Legacy of the Moonspell i Tides of the Foscari – będzie można kupić osobno za 1,99 USD / 1,99 EUR / 1,59 GBP za sztukę. Przeżyjesz niekończącą się uzależniającą przygodę z pikselową grafiką retro i choć raz złożysz hołd Castlevanii.

Co więcej, do gry wkraczają także kooperacja na kanapie i lokalny tryb dla wielu graczy, co oznacza, że ​​możesz zabijać te wampiry z przyjaciółmi, gdziekolwiek jesteś. Oto wszystkie potrzebne informacje od Poncle:

O wampirach, którzy przeżyli

Tnij tysiące stworzeń nocy i przetrwaj do świtu! Vampire Survivors to swobodna gra typu horror z elementami rogue-lite, w której twoje wybory pozwalają ci szybko rzucać się na setki potworów, które cię atakują.

Definiująca gatunek gra akcji „be the bullet hell” to gra, która sprzedała się za wiele milionów dolarów, była najwyżej ocenianą grą Steam w 2022 roku (ponad 180 000 recenzji, 98% przytłaczająco pozytywnych) i jest jedną z najczęściej granych gier na Steam Deck, zdobył 2 nagrody BAFTA (w tym „Najlepsza gra”) i znalazł się na liście „Najlepszych gier wideo 2022 roku” w Nowym Jorku. Vampire Survivors jest obecnie dostępne na PC, Mac, Xbox, Android i iOS i nie zawiera żadnych wampirów.

Informacje o DLC (za 1,99 USD / 1,99 EUR / 1,59 GBP za sztukę)

Dziedzictwo Księżyca

DLC koncentruje się wokół klanu łowców potworów ze świata fantasy inspirowanego feudalną Japonią. Dodaje 8 nowych postaci, 13 nowych broni, ogromny nowy etap (25 razy większy niż poprzednie etapy), sześć utworów muzycznych i więcej osiągnięć.

Pływy z Foscari

Osadzone w magicznej akademii na przeklętym jeziorze w rozległym pierwotnym lesie w grze wideo, która miała opowiadać o wampirach, DLC to fantazja o fantazji. Dodaje 8 postaci, 13 broni, 7 utworów muzycznych, 21 osiągnięć, ogromną nową scenę i kilka atrakcyjnych animacji ataków dla jedynych ocalałych: Keitha i Maruto (pierwsza innowacja we wszechświecie Vampire Survivors, jest ograniczona tylko do tych 2 ocalałych! )

Informacje o aktualizacji współpracy:

Kooperacja na kanapie pojawi się w darmowej aktualizacji 17 sierpnia i pozwoli ci zagrać w całą sagę Vampire Survivors z maksymalnie 4 graczami w lokalnej kooperacji na kanapie na Nintendo Switch, PC, Steam Deck, Xbox i urządzeniu mobilnym (wymagany jeden kontroler na gracza). Bądź piekielnym pociskiem ze swoim najlepszym przyjacielem!

W trybie kooperacji możesz kontynuować swoją obecną grę lub rozpocząć nową przygodę ze znajomymi, aby stawić czoła hordom nieumarłych. Gracze mogą płynnie przełączać się między trybem dla jednego gracza a kooperacją między etapami i siać chaos. Jak każda dobra gra kooperacyjna, Vampire Survivors zaoferuje również możliwość przetestowania waszej przyjaźni i poszerzenia definicji słowa „kooperacja”.

Vampire Survivors pojawi się w eShopie 17 sierpnia. Czy weźmiesz swój bicz, aby zanurzyć się w tej wielokrotnie nagradzanej grze? Gryźć w komentarzach.