26 września, 2022

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Ktoś używał Pixela 7 Pro przez 3 tygodnie, nie zdając sobie z tego sprawy

Ktoś używał Pixela 7 Pro przez 3 tygodnie, nie zdając sobie z tego sprawy

W zaskakującym obrocie wydarzeń ktoś twierdzi, że używał niewydanego Pixela 7 Pro przez trzy tygodnie, nie zauważając, że nie był to Pixel 6 Pro, i ma zdjęcia, które to potwierdzają.

W zeszłym tygodniu poinformowano, że pojawiła się również wstępna wersja Pixela 7 Dostępne do kupienia w serwisie eBayaby wcześnie przyjrzeć się nadchodzącemu telefonowi, choć trochę więcej niż to, co sam Google oferował na I / O. Wkrótce potem aukcja została usunięta z eBay, ale niektórzy zauważyli w odbiciach, że Pixel 7 został nakręcony za pomocą Pixela 7 Zawodowiec.

W nowym poście do Subskrypcja Google PixelUżytkownik AMC20_ ujawnił, że kupił swoje urządzenie w serwisie Facebook Marketplace, gdzie urządzenie zostało opisane jako „Pixel 6 Pro”. Wydaje się to logiczne – To jest dzisiejsza technologia Wspomnieli, że znaleźli również prototyp Pixela 7 na Facebooku.

W poście AMC20_ mówi, że mogli bez problemu korzystać z telefonu przez trzy tygodnie. W rzeczywistości nie jest jasne, czy redditor był świadomy, że używa Pixela 7 Pro zamiast ogłoszonego Pixela 6 Pro.

W końcu, sądząc po udostępnionych obrazach – jak widać poniżej – ich prototyp Pixel 7 Pro ma opcję koloru Obsidian i wygląda bardzo podobnie do Pixel 6 Pro w Stormy Black. Oba telefony muszą mieć format Dokładna ta sama technologia wyświetlania pod przykrywką.

Niestety, wczoraj wszystko poszło nie tak, gdy pojawiły się wieści o luźnych prototypach. Według wpisu właściciela prototyp Pixel 7 Pro został zdalnie wyczyszczony przez Google i stał się bezużyteczny. Włączenie go teraz przenosi telefon bezpośrednio do menu odzyskiwania systemu Android Fastboot. Stamtąd widzimy kryptonim Pixel 7 Pro „Gepard” wraz z potwierdzeniem nasz raport Seria Pixel 7 będzie korzystać z modemu Samsung Exynos 5300.

9 do 5Google’s Take

Z drugiej strony świetnie, że Google może uzyskać dostęp do stabilnego języka projektowania serii Pixel, co ułatwia jego identyfikację. Jednak prawdopodobnie nie byłoby dobrze, gdyby ktoś nie mógł łatwo rozróżnić wizualnie dwóch generacji telefonu. Kupowanie telefonu przez Internet i zdalne wyłączanie go po trzech tygodniach bez zrozumienia, dlaczego nie jest też dobrym doświadczeniem.

READ  Słuchawki Honor 3 Pro mają wbudowany system monitorowania temperatury

Więcej o Google Pixel:

FTC: Używamy linków afiliacyjnych, aby zarabiać. jeszcze.


Sprawdź 9to5Google na YouTube, aby uzyskać więcej informacji: