22 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Gracz Destiny 2 oszołomiony dziwnym publicznym bohaterskim wydarzeniem z nagrodą

Gracz Destiny 2 oszołomiony dziwnym publicznym bohaterskim wydarzeniem z nagrodą

Gracz Destiny 2 udostępnił na Reddicie film przedstawiający „nagrodę”, którą otrzymał za ukończenie publicznego bohaterskiego wydarzenia.

Wydarzenia publiczne odgrywają dużą rolę w Destiny 2, oferując wartościowe nagrody za ukończenie działań opartych na falach na różnych planetach i księżycach. Bungie podjęła decyzję o zmniejszeniu oferowanych nagród i stopniowo stały się one przydatne przede wszystkim do zdobywania różnych nagród.

Heroiczne wydarzenia publiczne to trudniejsza wersja, w którą można grać, wykonując określone mechanizmy podczas zwykłych wydarzeń publicznych. Chociaż zwiększa to nieco trudność, zazwyczaj warto to zrobić ze względu na lepsze nagrody oferowane na końcu.

Artykuł kontynuowany po reklamie

Teraz jeden z graczy udostępnił w mediach społecznościowych post, w którym dokumentuje swoje osobiste doświadczenie, w wyniku którego nie udało mu się zdobyć upragnionych nagród.

Publiczne wydarzenie Destiny 2 nagradza wysiłek gracza… niczym

W poście dot Reddit, nieszczęsny Strażnik podzielił się kulminacją wydarzenia publicznego zaopatrzenia w eter na Księżycu. Po pokonaniu głównego Serwera Eteru udali się po nagrody ze skrzyni, która po otwarciu nie oferowała niczego.

Społeczność szybko wyraziła zbiorowe współczucie dla zaistniałej sytuacji i szersze zaniepokojenie ogólnym stanem wydarzeń publicznych. Jeden z nich powiedział: „Wydarzenia publiczne to w tej grze żart. Ponieważ je osłabili, aby ludzie przestali zdobywać przedmioty legendarne, nie było sensu tego robić. Przysięgam, że chcą mieć w tej grze więcej rzeczy, które marnują twój czas, niż rzeczy, które dają ci coś.

Artykuł kontynuowany po reklamie

Inny zgodził się, mówiąc: „To takie małe rzeczy, które naprawdę ranią Destiny. – Brak szacunku dla inwestycji czasu. Nagrody zawsze były dla mnie problemem. W Destiny jest po prostu za dużo rzeczy/łupów. Samo upuszczenie większej ilości rzeczy z miejsc mogłoby sprawić, że jest gorzej.” To robi dużą różnicę dla ludzi.

READ  Samsung Galaxy S22 do recenzji

Inni sugerowali zwrócenie się do pierwszej gry Destiny w celu znalezienia rozwiązań problemu, mówiąc: „Myślę, że D2 mogłoby przyjrzeć się, jak satysfakcjonujące są wydarzenia publiczne w D1. Wysoki bonus doświadczenia, 4-5 engramów (3-4 blues 1-2 legendarne), drobinki światła (można wymienić na rdzenie wzmacniające). Myślę, że powinni przynajmniej zagwarantować jeden spadek Legendy Świata w trybie Normal i dwa w Mistrzostwach.

Artykuł kontynuowany po reklamie

Biorąc pod uwagę ogólne rozczarowanie rozszerzeniem Lightfall, na Bungie wywierana jest presja, aby skorygować kurs przed ostateczną formą. Dzięki temu rozszerzeniu, które będzie kulminacją siedmiu lat opowiadania historii w Destiny 2, presja będzie najwyższa w historii.