15 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Diablo IV sprawi, że będziesz tworzyć nową postać na każdy sezon

Diablo IV sprawi, że będziesz tworzyć nową postać na każdy sezon

W zaciemnionym obszarze pojawiają się dwie postacie kapłanów z wyciągniętą bronią.

zdjęcie: Rozrywka Blizzarda

Muszę jeszcze zanurkować Diablo IVNawet moi współpracownicy zachwycać się tymale zaczynam myśleć, że nigdy bym tego nie zrobił, teraz, gdy wiem, że najwyraźniej musisz co sezon tworzyć nową postać, aby uczestniczyć w przepustkach bitewnych.

Potwierdził to producent Rod Ferguson Świergot (Dzięki, gry komputerowe), gdzie wyjaśnił, że nowe sezony wymagają nowych postaci, więc nie będziesz mógł używać osoby, którą grałeś podczas głównej gry, podczas grania w zawartość sezonową, taką jak Blizzard Opisuje w poście na swoim bloguDodatkowe funkcje rozgrywki, linie zadań (zarówno nowe, jak i stare), karty bitewne, legendarne przedmioty, zmiany w równowadze klas, ulepszenia jakości życia i wiele więcej.

Jak zauważyli niektórzy fani i gracze PC, jest to podobne do sposobu, w jaki działają aktualizacje zawartości Diablo seria wcześniej (np Diablo IIISeasons), uczestnictwo w treściach sezonowych nie wymazuje z istnienia oryginalnej postaci. Ale zwykle za bardzo przywiązuję się do tworzonych przeze mnie postaci graczy i muszę je odkładać na półkę, aby stworzyć kolejną postać, która jest sprzeczna z moją wrażliwością na RPG. Do diabła, posiadanie postaci twórcy jest dla mnie jedną z największych zalet gry i spędzam dużo czasu na mozolnym tworzeniu faceta, który wygląda jak ja, dzięki czemu mogę poczuć się, jakbym był w nowym świecie. Jeśli więc jesteś zbyt przywiązany do postaci gracza i chcesz zagrać w pełną grę, tak jak oni, rozważ to. Diablo IV Ma surowe przepisy, które tego zabraniają.

Wszystko to przychodzi w czasie, gdy Diablo IV Gracze krytykują długą rozgrywkę XP, która według niektórych jest jednym z największych problemów przy tworzeniu nowych postaci. W tej chwili niektórzy uważają, że XP, który daje gra, jest niewystarczający, a Blizzard nie pomógł jej, zmniejszając rzeczy, takie jak spawnowanie elitarnych potworów, które gracze szlifują, aby awansować. Firma tak powiedziała Planuje wprowadzić pewne zmiany na tym froncieJednak zaczynając od zwiększenia produkcji XP w Nightmare Dungeons i usprawnienia procesu podróżowania do nich.

Chociaż to ustawienie może nie być zaskoczeniem Diablo Weterani, nowicjusze i potencjalni gracze powinni wziąć udział w grze, zwłaszcza gdy zastanawiacie się, czy wydać 10 USD na przepustkę bojową (lub 25 USD na poziom premium, który pozwala pominąć niektóre poziomy i zdobyć sezonowe kosmetyki). Diablo IVPierwszy sezon rozpocznie się w lipcu.

READ  LG przedstawia 32-calowy wyświetlacz OLED 4K z trybem „Dual-Hz”: 1080p/480 Hz i 4K/240 Hz