29 lutego, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Obejrzyj tutaj: Sony State of Play, styczeń 2024 r

Obejrzyj tutaj: Sony State of Play, styczeń 2024 r

Sony Interactive Entertainment poinformowało, że w środę, 31 stycznia, przeprowadzi transmisję strumieniową nowej prezentacji stanu gry. Blog o PlayStation. Program skupi się na aktualizacjach gier, które pojawią się na platformach PlayStation, w tym PlayStation 5 i PlayStation VR 2, w 2024 r. „i później”.

Kiedy pojawi się stan gry PlayStation?

Styczniowy State of Play rozpocznie się o 17:00 ET/14:00 PT i ma trwać 40 minut. Można go przesyłać strumieniowo bezpośrednio za pośrednictwem urządzeń PlayStation youtube, SkurczI TIK Tok Kanały.

Jakie gry są widoczne w widoku stanu gry?

W programie znajdzie się ponad 15 gier, z których widzowie mogą spodziewać się „rozszerzonej wersji” w sklepie Shift Up Gwiazdkowe ostrze (formalnie znany jako Projekt Ewa) i drużyna ninja Powstanie RoninaWedług szefa PlayStation Studios, Hermena Hulsta.

Inne gry, które mogą się pojawić w 2024 roku, to Square Enix Final Fantasy 7: OdrodzenieZespół Bloobera Ciche wzgórze 2 Remake, Konami Metal Gear Solid Delta: Pożeracz Węży. Sony może także udostępnić aktualizacje gier zaprezentowanych podczas zeszłorocznej edycji PlayStation Showcase, które ukazały się później, w tym tytułu Haven Studios. Uczciwa gra$Benji MaratonI Firewalk Studios Zgoda.

Z pierwszych doniesień o planach Sony wynika, że ​​fani PlayStation mogą także przyjrzeć się remasterowi Supermassive Games. Do świtu – nad którym Sony i Kojima Productions pracują, przekształcając go w horror z udziałem aktorów Strajk Śmierci 2.

READ  River City Girls 2 zadebiutuje na całym świecie 15 grudnia