26 lutego, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Jest to śmierć działająca na bakterię E. coli

Jest to śmierć działająca na bakterię E. coli

Loren „Raine” Ramlan, badacz biotechnologii w Massachusetts Institute of Technology, grał w popularną grę komputerową śmierć Korzystanie z bakterii jelitowych. Nie uruchamia gry jako takiej, ale działa (ledwo) na ekranie wewnątrz ściany komórkowej wykonanej w całości z bakterii E. coli.

Badacz wstrzyknął bakteriom białka fluorescencyjne, aby świeciły jak cyfrowe piksele, osiągając rozdzielczość 32 x 48. papier„Biegnąć” – mówi Ramlan śmierćWszystko, czego potrzeba, to ekran i siła woli. śmierć Działa na cyfrowym ekranie testu ciążowego.

Jednak w to nie da się grać. Rozświetlenie jednej klatki gry zajmuje bakteriom 70 minut, a powrót do stanu wyjściowego zajmuje kolejne osiem godzin. Czyli około dziewięć godzin na klatkę. Twój Switch nie wygląda już tak źle, prawda?

– Matta Smitha

​​Możesz otrzymywać te raporty codziennie bezpośrednio na swoją skrzynkę odbiorczą. Subskrybuj tutaj!​​

Najważniejsze historie, które mogłeś przeoczyć

Opatentowany system OM aparatu OM-1 Mark II zapewnia ulepszony autofokus i stabilność

Sąd uchylił pakiet wynagrodzeń Elona Muska dla Tesli wynoszący 56 miliardów dolarów

Jak oglądać Super Bowl 2024

Szef Xbox uważa, że ​​plan Apple App Store w UE to „krok w złym kierunku”

Głównie dzięki umowie z Activision.

Nadchodzi sezon wyników, dlatego przeglądamy raporty, komunikaty prasowe i rozmowy telefoniczne dotyczące wyników, aby dowiedzieć się, co to wszystko oznacza. Dla Microsoftu był to wzrost przychodów z gier po ostatecznym przyjęciu Activision Blizzard. Cała firma odnotowała przychody na poziomie 62 miliardów dolarów (wzrost o 18 procent w stosunku do ubiegłego roku) i zyski na poziomie 21,9 miliarda dolarów (wzrost o 33 procent). Microsoft twierdzi, że jego całkowite przychody z gier wzrosły o 49 procent, z czego 44 punkty pochodziły z „wpływu netto” umowy z Activision. Sprzedaż Xboxa wzrosła zaledwie o trzy procent.

READ  Przeprojektowany ekran główny Google Messages usuwa szufladę nawigacji [U: Tweaks]

Kontynuuj czytanie.

Firma ma do czynienia z Galaxy S24.

Samsung musi jeszcze odrobić straty po spadku zysków za 2022 r. W swoim najnowszym raporcie o zyskach wykazał roczne przychody na poziomie 258,94 biliona KRW (194 miliardów dolarów) i zysk operacyjny na poziomie 6,57 biliona KRW (4,9 miliarda dolarów) za rok finansowy 2023. To znacznie mniej. Z ostatniego roku. Firma twierdzi, że jej działalność związana z pamięciami – która często przynosi zyski – wykazuje oznaki ożywienia, ale nie na tyle, aby zapobiec poniesieniu straty operacyjnej w wysokości 2,18 biliona KRW (1,63 miliarda dolarów) w czwartym kwartale 2023 roku. Samsung wiąże duże nadzieje z Firma Galaxy S24 wierzy, że możliwości sztucznej inteligencji oferowane przez jej urządzenia mogą pomóc jej biznesowi mobilnemu osiągnąć dwucyfrowy wzrost w 2024 r. Oto, co myśleliśmy o flagowym modelu S24 Ultra.

Kontynuuj czytanie.

Od wydajnych laptopów po przenośne symulatory.

Zrobione

Engadget

Jest ich już wystarczająco dużo, żeby stanowić przewodnika. Tak, laptopy do gier przeżywają swój moment i w zależności od tego, co chcesz uruchomić, odpowiedni laptop może mieć wybór od potężnego symulatora za 100 dolarów do laptopa za 700 dolarów, który jest potężniejszy niż twój dotychczasowy laptop. Moja jedyna rada: pamiętaj o żywotności baterii.

Kontynuuj czytanie.