20 kwietnia, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Nowy program Jerry'ego Seinfelda na Netfliksie wygląda świetnie, z wyjątkiem jednej rzeczy

Nowy program Jerry'ego Seinfelda na Netfliksie wygląda świetnie, z wyjątkiem jednej rzeczy

Jerry Seinfeld zażartował w swoim stand-upie, pytając „Co się dzieje z Pop Tarts?”

To część filmu Jerry'ego Seinfelda i jest bardzo zabawna, ponieważ dobry komik wie, jak dostrzec te dziwne zjawiska kulturowe i jak najlepiej je wykorzystać. W tym przypadku Pop Tart – śniadanie, które nigdy nie było dla mnie satysfakcjonujące, ale coś, co „nigdy nie może się zepsuć, ponieważ nigdy nie było świeże”.

Pop Tart jest absurdalny. Miska zbożowa jest smaczniejsza i łatwiejsza w przygotowaniu. Płatki śniadaniowe mają znacznie większą różnorodność niż Pop Tarts. Ale z jakiegoś powodu Pop Tart był hitem i taki właśnie jest nowy program Seinfelda w serwisie Netflix Nie zamrożone Bada.

Zanim przejdziemy dalej, oto zastępstwo, na którym Seinfeld w zasadzie oparł cały ten program:

Seinfeld to nie tylko gwiazda Nie zamrożone Ale twórca i reżyser zgromadził wokół siebie grono niesamowitych gwiazd, w tym Melissę McCarthy, Billa Burra, Jamesa Marsdena, Dana Levy'ego, Hugh Granta, Jima Gaffigana, Christiana Slatera, Jacka McBrayera, Sarah Cooper, Adriana Martineza i wielu innych. Wiele więcej. Jedyną „rzeczą”, o którą się martwię, jest Amy Schumer, którą wciąż uważam za bardzo zagmatwaną. Schumer nie wydaje mi się szczególnie zabawny. Była szkodnikiem w drugim sezonie Zabójstwa tylko w budynku. Nie jest zbyt dobrą komediantką. Należy do tych celebrytów, którym jakimś cudem udaje się odnieść sukces, mimo że jest naprawdę słaba w tym, z czego powinna być sławna. Albo to, albo nie trafiam w jej specyficzny rodzaj humoru.

Nadal, Nie zamrożone Brzmi jak zabawna komedia z lat 60. o skrzyżowaniu śniadania i kapitalizmu oraz o tym, jak bardzo skromny i niezaprzeczalnie uroczy artykuł spożywczy stał się ogromnym hitem – podobnie jak większość większych artystów popowych. Kiedy się nad tym zastanowić, Pop Tart wydaje się całkiem wygodny.

Oto zwiastun:

Nie zamrożone Pojawi się na Netfliksie 3 maja.

READ  Najnowsze wieści królowej Elżbiety – Jej Wysokość Królowa przełożyła kolejne wydarzenie, w którym książę Andrzej „złamał się” po osiedleniu się