18 kwietnia, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Specjalista ds. PR komentuje oświadczenie Kate Middleton, że ma raka

Specjalista ds. PR komentuje oświadczenie Kate Middleton, że ma raka

Kate Middleton we wrześniu 2020 r.
Obrazy WPA Pool/Getty

  • 22 marca księżna Walii Kate Middleton ogłosiła diagnozę raka.
  • Niektórzy krytykowali księcia Williama za to, że nie pojawił się w teledysku u boku Middletona.
  • Ekspert ds. public relations Denny von Moeffling powiedział, że wygląd księcia Williama mógł rozpraszać uwagę.

Kate Middleton przerwała tygodnie szalonych spekulacji, ogłaszając diagnozę raka, ale niektórzy internauci nadal nie są usatysfakcjonowani.

Wydane przez Pałac Kensington Oświadczenie wideo 42-letnia księżna Walii pojawi się 22 marca. Na filmie Middleton miała na sobie zwykłe ubranie i siedziała na ławce w parku, opowiadając o swoim zdrowiu.

Media nieobsługiwane przez AMP.
Kliknij, aby uzyskać pełną wersję mobilną.

Choć wideo wywołało fale wsparcia ze strony innych członków rodziny królewskiej, polityków i celebrytów, część z nich… Internauci krytykują jej mężaKsiążę William (41 lat) za to, że nie pojawił się obok niej. Ale Denny von Moeffling, ekspert ds. Public relations, nie zgodził się z tym.

„Myślę, że obecność Williama mogła rozpraszać” – powiedział von Moeffling. „Zdecydowanie istniały powtarzające się historie na temat ich mowy ciała, komunikacji niewerbalnej i tym podobnych. To jej historia i ona zdecydowała się ją mieć”.

von Moiflinga Jest właścicielką firmy noszącej jej imię w Nowym Jorku. Jej klientami są Monica Lewinsky i Virginia Giuffre.

„Myślę, że jej decyzja, aby to zrobić, była godna pochwały” – dodała von Moeffling.

Książę William i Kate Middleton w listopadzie 2023 r.
Jane Barlow – Basen WPA/Getty Images

Krytycy uważali również, że Pałac Kensington spartaczył przygotowania do ogłoszenia Middletona. W tygodniach poprzedzających oświadczenie wideo w Internecie pojawiły się teorie spiskowe. Wiele osób spekulowało na temat stanu cywilnego Middleton.

READ  Nagranie Polo G z aresztowania 2021 pokazuje rapera, który wykłada o byciu Broke

Pałac Kensington również stanął w obliczu skandalu związanego z edytowaniem zdjęć, który wywołał dalsze zamieszanie w Internecie. W pewnym momencie do plotek przyłączył się nawet gospodarz amerykańskiej telewizji Stephen Colbert.

Moeffling powiedziała, że ​​chociaż Pałac Kensington mógł zrobić więcej, aby uciszyć spekulacje, stwierdziła, że ​​Middleton mogło tego nie chcieć.

„Myślę, że mogli zrobić więcej, ale nie wiemy też, czego chciała Kate” – powiedziała von Moeffling. „Na pewno przeszła przez piekło i przez długi czas przebywała w szpitalu”.

Moefling zauważyła stres fizyczny i psychiczny, który często towarzyszy takim diagnozom, więc „być może chciała poczekać, aż będzie na tyle silna, aby sama przekazać wiadomość”.

SANDRINGHAM, NORFOLK – 25 GRUDNIA: Katarzyna, księżna Walii, księżna Charlotte z Walii, książę Jerzy z Walii, książę William, książę Walii, książę Ludwik z Walii i Mia Tindall biorą udział w porannym nabożeństwie bożonarodzeniowym w kościele Sandringham 25 grudnia 2023 r. (Sandringham w Norfolk).
Samir Hussein/WireImage/Getty Images

Moefling dodała, że ​​moment premiery filmu mógł być także strategicznym wyborem dla trójki jej dzieci: 10-letniego księcia Jerzego, 8-letniej księżniczki Charlotte i pięcioletniego księcia Louisa.

„Moment był również szczególnie godny uwagi, ponieważ opublikowano go bardzo późno w piątek przed rozpoczęciem świąt wielkanocnych dla dzieci, więc fotografowie nie próbowaliby zrobić zdjęć reakcji dzieci i ich zachowania”.

Ze wstępnego oświadczenia Pałacu Kensington wynika, że ​​Middleton nie wróci do występów publicznych „przed Wielkanocą”. Źródła podają ludzie Rodzina prawdopodobnie zrezygnuje z corocznych nabożeństw wielkanocnych organizowanych przez rodzinę królewską na rzecz prywatnego weekendu w domu.

Tymczasem Pałac Buckingham poinformował… Agencja prasowa W najbliższy weekend Karol dołączy do innych członków rodziny królewskiej podczas mszy wielkanocnej podczas swojego pierwszego ważnego wystąpienia publicznego od czasu postawienia diagnozy.