24 kwietnia, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Chance Perdomo, gwiazda Chilling Adventures of Sabrina i Gen V, zmarła w wieku 27 lat.

Chance Perdomo, gwiazda Chilling Adventures of Sabrina i Gen V, zmarła w wieku 27 lat.

Zmarła aktorka Chance Perdomo, która zagrała w Chilling Adventures of Sabrina i Gen V. Miała 27 lat.

W sobotnim oświadczeniu dla Fox News Digital przedstawiciel aktora potwierdził, że zginął on w wypadku motocyklowym.

„W imieniu rodziny i jej przedstawicieli z ciężkim sercem przekazujemy wiadomość o nagłej śmierci Chance’a Perdomo w wyniku wypadku motocyklowego” – czytamy w oświadczeniu.

Gwiazda „Gen V” Chance Perdomo zmarła w wieku 27 lat w wyniku wypadku motocyklowego. (Karaway Tang/WireImage)

Kontynuowała: „Poinformowałam władze, że w sprawę nie zaangażowane były żadne inne osoby”.

„Wszyscy, którzy go znali, odczuwali jego pasję do sztuki i nienasycony apetyt na życie, a jego ciepło pozostanie w tych, których kochał. Prosimy, abyście uszanowali wolę rodziny dotyczącą prywatności, gdy opłakuje ona stratę ukochanej osoby. ” Syn i brat”.

Żadne inne szczegóły wypadku nie były od razu dostępne.

Perdomo ostatnio grał Andre Andersona w pierwszym sezonie „Gen V”, skupionego na uczelniach spin-offu serii „The Boys” Amazon Prime, którego akcja rozgrywa się w świecie, w którym superbohaterowie są celebrytami – a zachowują się równie źle, jak… Najbardziej znane gwiazdy. .

Jego postać była studentem Uniwersytetu Godulkin, założonego przez wszechobecną złą Vought International, gdzie trenują „supes”; Jego moce obejmowały manipulowanie metalem.

Chance Perdomo na premierze Chilling Adventures of Sabrina

Aktor zagrał także w serialu Netflix „Chilling Adventures of Sabrina”. (Emma McIntyre/Getty Images dla Netflix)

.Czy podoba Ci się to, co czytasz? Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej wiadomości dotyczących rozrywki

Perdomo wystąpił u boku Jaz Sinclair, Liz Broadway, Maddie Phillips, London Thore, Dereka Loha, Shelly Cohn i Asy German w serialu, którego premiera odbyła się we wrześniu ubiegłego roku. Według Deadline produkcja drugiego sezonu „Gen V” zostanie przełożona ze względu na śmierć Perdomo.

W oświadczeniu dla magazynu People producenci „V generacji” powiedzieli: „Nie możemy sobie z tym poradzić. Dla tych z nas, którzy go znali i z nim pracowali, Chance zawsze był czarującą, uśmiechniętą i entuzjastyczną osobą”. „Urodzona, niezwykle utalentowana artystka, a przede wszystkim bardzo miła i piękna osoba”.

READ  ROH Supercard of Honor 2023 Wyniki na żywo: Castagnoli vs.

Kliknij tutaj, aby zapisać się do biuletynu rozrywkowego

Kontynuował: „Nawet pisanie o nim w czasie przeszłym nie ma sensu. Bardzo nam przykro z powodu rodziny Chance i opłakujemy stratę naszego przyjaciela i kolegi”. „Uściskaj dziś wieczorem swoich bliskich”.

Przedstawiciele Amazon MGM Studios i Sony Pictures Television przekazali magazynowi People oświadczenie, w którym napisali: „Cała rodzina pokolenia V jest zdruzgotana nagłą śmiercią Chance’a Perdomo”.

Szansa Perdomo przed publicznością

Najnowszym projektem Perdomo był nadchodzący niezależny film „Bad Man”. (Stuart C. Wilson/Getty Images)

„Amazon MGM Studios i Sony Pictures Television oferują nasze szczere myśli i wsparcie rodzinie Chance’a oraz wszystkim, którzy go kochali w tym trudnym czasie”.

W latach 2018–2020 Perdomo występował jako Ambrose Spellman, kuzynka i pomocniczka głównej bohaterki serialu Sabriny Spellman (Kiernan Shipka) w serialu Netflix o zjawiskach o zjawiskach nadprzyrodzonych „Chilling Adventures of Sabrina”. Zagrał Landona w trzech ostatnich odsłonach serii filmów „After”, w tym w „After We Fell”, „After Ever Happy” i „After Everything”.

Według Deadline Perdomo urodził się w Los Angeles, ale dorastał w Southampton w Anglii. Jak podaje portal, początkowo planował studiować prawo, ale zamiast tego zdecydował się na karierę aktorską. Perdomo zadebiutował jako aktor w 2017 roku w odcinku popularnego brytyjskiego serialu dla dzieci „Hetty Fetter”.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY POBRAĆ APLIKACJĘ FOX NEWS

Najnowszym projektem Perdomo jest nadchodzący niezależny film „Bad Man”, w którym występują u boku Seanna Williama Scotta, Roba Riggle'a i Johnny'ego Simmonsa. Według Deadline prace nad komedią akcji zakończono w lutym.

Associated Press przyczyniła się do powstania tego raportu.