20 kwietnia, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Na pytania Kate Middleton Pałac odpowiedział – czym jest rak, jak go wykryto i jaki rodzaj leczenia

Na pytania Kate Middleton Pałac odpowiedział – czym jest rak, jak go wykryto i jaki rodzaj leczenia

Pałac Kensington odpowiedział na niektóre pytania, które ludzie mogą mieć na temat stanu zdrowia księżnej Walii, skupiając się na „pełnym powrocie do zdrowia” po „szokującej” diagnozie raka.

Księżna Kate ogłasza, że ​​leczy się na nowotwór

Księżna Walii „z każdym dniem staje się silniejsza” podczas leczenia raka.

42-letnia Kate przechodzi chemioterapię zapobiegawczą po badaniach, które miały miejsce po styczniowej operacji jamy brzusznej, w której wykryto raka. W piątek 22 marca matka trójki dzieci stwierdziła, że ​​ta trudna wiadomość była „wielkim szokiem”.

Podziękowała publiczności za życzliwe wyrazy wsparcia, przyszła królowa wspomniała o swojej potrzebie „czasu, przestrzeni i prywatności”, jednak fanom pozostały pytania dotyczące jej zdrowia, diagnozy i planu leczenia, na które odpowiedział Pałac Kensington.

Oto wszystko, co wiemy o najnowszym oświadczeniu Kate, która koncentruje się na „pełnym powrocie do zdrowia” i spędza czas z rodziną w weekend wielkanocny…

W piątek księżna Walii ogłosiła, że ​​przechodzi chemioterapię zapobiegawczą(Studia BBC)

Co powiedziała Kate?

W nagranym przesłaniu do opinii publicznej Kate powiedziała: „To było bardzo trudne kilka miesięcy dla całej naszej rodziny, ale miałam wspaniały zespół medyczny, który wspaniale się mną opiekował, za co jestem bardzo wdzięczna”. W styczniu przeszłam poważną operację jamy brzusznej w Londynie, wówczas uważano, że mój stan nie jest nowotworowy, a operacja przebiegła pomyślnie.

„Jednak badania przeprowadzone po operacji wykazały obecność nowotworu. Dlatego mój zespół medyczny doradził mi, abym przeszła kurs chemioterapii profilaktycznej i jestem teraz na wczesnym etapie tego leczenia. To był oczywiście ogromny szok, i William i ja zrobiliśmy wszystko, co w naszej mocy, aby rozwiązać ten problem”. Specjalnie zarządzany dla naszej młodej rodziny.


„Jak możesz sobie wyobrazić, zajęło to trochę czasu. Dojście do siebie po poważnej operacji i rozpoczęciu leczenia zajęło nam trochę czasu. Ale co ważniejsze, zajęło nam trochę czasu, aby wyjaśnić wszystko George'owi, Charlotte i Louisowi w sposób odpowiedni dla i zapewnić ich, że wszystko będzie w porządku.” W porządku.

READ  Król Karol lubi żarty na kartach wsparcia

„Jak im powiedziałem, mam się dobrze i z każdym dniem staję się silniejszy, koncentrując się na rzeczach, które pomogą mi wyleczyć umysł, ciało i ducha. Posiadanie Williama u mojego boku jest również doskonałym źródłem pocieszenia i pewności. „Podobnie jak miłość, wsparcie i życzliwość okazana przez tak wielu z Was. „To wiele dla nas znaczy”.

READ  Mariah Carey śpiewa ze swoją 12-letnią córką Monroe na koncercie w Los Angeles