20 kwietnia, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Kate Middleton i książę William opuszczają mszę wielkanocną ze względu na walkę z rakiem

Kate Middleton i książę William opuszczają mszę wielkanocną ze względu na walkę z rakiem

rodzina królewska

Kate Middleton opuściła w niedzielę coroczną mszę wielkanocną w kościele, ponieważ nadal walczy z rakiem.

Zgodnie z oczekiwaniami księżna Walii nie pojawiła się na wydarzeniu, które odbyło się w kaplicy św. Jerzego w Windsorze z udziałem członków rodziny królewskiej.

Książę Walii, a także trójka dzieci pary: 10-letni książę George, 8-letnia księżniczka Charlotte i 5-letni książę Louis również byli nieobecni, ponieważ pięcioosobowa rodzina miała mieć prywatną uroczystość w Anmer Hall. miejsce zamieszkania. . W Norfolk.

Kate Middleton nie pojawiła się na corocznym nabożeństwie wielkanocnym rodziny królewskiej. Studia BBC
Oczekiwano, że opuści wydarzenie, kontynuując walkę z rakiem. Studia BBC

Nie jest jasne, kiedy Middleton będzie następnym razem pauzować ze względu na utrzymujące się problemy zdrowotne. Zanim jednak ogłosiła diagnozę w wiadomości wideo udostępnionej na początku tego miesiąca, pałac stwierdził, że „jest mało prawdopodobne, aby wróciła do obowiązków publicznych” dopiero po Wielkanocy.

Jej ostatni publiczny występ miał miejsce w Boże Narodzenie 2023 r., kiedy wraz z rodziną uczestniczyła w porannym nabożeństwie.

Wśród fali skandalicznych teorii spiskowych na temat jej nieobecności w obowiązkach królewskich Middleton ujawniła 22 marca, że ​​po zdiagnozowaniu raka jest na wczesnym etapie chemioterapii.

Jej mąż, książę William, również nie uczestniczył w tradycyjnej mszy wielkanocnej. Jane Barlow/WPA Pool/Shutterstock
Ostatni publiczny występ Middletona miał miejsce w bożonarodzeniowy poranek. Jeffa Robinsona/Shutterstock

Nie ujawniła, jak poważny był to nowotwór ani na jaki rodzaj nowotworu chorowała w tamtym czasie.

W uroczystym nagraniu 42-latka, która w styczniu przeszła operację jamy brzusznej, stwierdziła, że ​​wiadomość „była ogromnym szokiem” dla niej i jej rodziny.

„William i ja robimy wszystko, co w naszej mocy, aby rozwiązać ten problem i zarządzać nim prywatnie dla naszej małej rodziny” – powiedziała, wyjaśniając, że chcieli przekazać tę wiadomość swoim dzieciom, zanim stała się ona wiedzą publiczną.

W styczniu przeszła operację jamy brzusznej, zanim ogłoszono diagnozę raka. Zacha Husseina/SplashNews.com
Po tym, jak rodzina opublikowała przerobione w Photoshopie zdjęcie przyszłej królowej, na temat jej miejsca pobytu rozeszła się fala teorii spiskowych. Książę Walii/Kensington Ballack/Mega

„Mam się dobrze i z każdym dniem staję się silniejsza, koncentrując się na rzeczach, które pomogą mi wyleczyć umysł, ciało i ducha” – kontynuowała, dodając, że William był „cudownym źródłem pocieszenia i otuchy”.

READ  Była scenarzystka „Przyjaciół” twierdzi, że obsada „rzadko miała coś pozytywnego do powiedzenia” na temat scenariuszy i tego, dlaczego cierpiała na syndrom oszusta

Więcej relacji z rodziny królewskiej do obejrzenia:


Gdy para królewska uczestniczyła w niedzielnych ceremoniach, król Karol III – który również od lutego walczy z rakiem – pojawił się po raz pierwszy od czasu postawienia diagnozy na służbie.

W uroczystości wielkanocnej uczestniczyli król Karol III i królowa Camilla. James Watling-IPA/POOL Dostarczone przez Splash News / SplashNews.com
To pierwsze tak duże publiczne wystąpienie Charlesa od czasu, gdy zdiagnozowano u niego raka. Walka o akcje
W nabożeństwie uczestniczyło także jego rodzeństwo, książę Andrzej, książę Edward i księżna Anna. Obrazy Getty’ego

75-letni brytyjski monarcha był w dobrym nastroju, gdy uczestniczył w nabożeństwie wraz ze swoją żoną, 76-letnią królową Camillą.

Na zdjęciach widać, jak para wita się i macha do fanów.

W niedzielnej mszy uczestniczyli także książę Andrzej i jego była żona Sarah Ferguson, a także książę Edward, jego żona księżna Sophie i księżna Anna.

Załaduj więcej…
https://pagesix.com/2024/03/31/royal-family/kate-middleton-prince-william-skip-easter-service-as-she-battles-cancer/?utm_source=url_sitebuttons&utm_medium=site%20buttons&utm_campaign=site 20% przycisków

Skopiuj adres URL udostępniania