29 maja, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Najwyraźniejsze numery kasowe Batmana i końcowe napisy końcowe

Najwyraźniejsze numery kasowe Batmana i końcowe napisy końcowe

Ordynans Zapowiada się na jeden z najbardziej udanych filmów po pandemii.

Cztery dni później, wliczając w to zapowiedzi, film Matta Reevesa o Caped Crusader zarobił 128,5 miliona dolarów (97 milionów funtów) w kasie.

Te liczby z Comscore uplasowały go na piątym co do wielkości marcowym otwarciu wszechczasów Piękna i Bestia (174 mln USD / 131,5 mln GBP), Batman przeciwko Superman (166 mln USD / 125,5 mln GBP), Kapitan Marvel (153,5 mln USD / 116 mln GBP) i Igrzyska głodowe (152,5 mln USD / 115,5 mln GBP).

Biorąc pod uwagę, że jego premiera zbiega się z wiadomością, że mandaty dotyczące masek wewnętrznych zostały zniesione w kilku kluczowych regionach, OrdynansWygląda na to, że w ciągu najbliższych kilku tygodni kasa będzie rosła wykładniczo.

To również sprawia, że Ordynans Największy do tej pory film 2022 roku i drugi, który przekroczył granicę 100 milionów dolarów w weekend otwarcia. pierwszy był Spider-Man: Nie ma miejsca na domktóry został wydany w grudniu 2021 r.

Fani zastanawiają się nad pytaniem, czy muszą przeczekać napisy końcowe w scenie, która może wywołać przyszłe wyjścia do Batmana Roberta Pattinsona.

Obecnie normą jest umieszczanie scen po napisach na końcu filmów o superbohaterach. Jednak Reeves ma więcej akcji niż cała scena.

W rzeczywistości ci, którzy zostają w tyle, aby zobaczyć, jakie słodycze są w sklepie, mogą czuć się nieco zdezorientowani.

Pod koniec filmu na ekranie pojawiają się słowa „Do widzenia” i zielony znak zapytania, prawdopodobnie wprowadzone przez Riddlera (Paul Dano). Potem na ekranie błysnął jakiś tekst, co niewątpliwie spowodowałoby, że publiczność musiałaby się pośpieszyć, żeby zobaczyć, co to takiego.

Robert Pattinson jako Batman

(Warner Bros. Boctors)

Okazuje się, że tekst jest w rzeczywistości adresem URL pliku Strona internetowa Rat Aladaktóry dostarczył dowodów dla filmu w okresie poprzedzającym jego premierę.

Możesz uzyskać dostęp do nieograniczonego przesyłania strumieniowego filmów i programów telewizyjnych dzięki Amazon Prime Video Zarejestruj się teraz, aby skorzystać z bezpłatnego 30-dniowego okresu próbnego

Udział

Jeśli odwiedzisz tę witrynę, znajdziesz się w bitwie sprytu z samym złoczyńcą, który zada ci trzy pytania.

Jeśli odpowiesz poprawnie na wszystkie trzy, zostanie wysłany tajny film.

*Po spojlerach – zostałeś ostrzeżony*

Znajdź poniżej pytania, które Riddler ma dla Ciebie, a jeśli masz problemy, odpowiedzi są również podane (dzięki temu przydatnemu fragmentowi na GryRadar).

1. „To coś więcej niż tylko gra. Bój się za nią chować.” maska

2. „To, co było nowe, znów jest nowe. Odrodzenie. Przywrócenie. Przekształcenie”. odnowienie

3. „Na początku jestem oszustem lub mistyfikacją, a może kombinacją tych dwóch. Wynika to z twojej błędnej interpretacji.” dezorientacja

Film, który otrzymasz w nagrodę, to klip z kampanii burmistrza Thomasa Wayne’a – Thomas Wayne to oczywiście własny ojciec Batmana, Bruce Wayne.

Jednak Riddler napisał pewne frazy na filmie – a jeśli posłuchasz uważnie, możesz usłyszeć, jak łotr sam oddycha nad klipem.

Ordynans Teraz w kinach. Czytać Niezależny Recenzja tutaj.

READ  WWE Vince McMahon jest przedmiotem dochodzenia w sprawie możliwych naruszeń w Sale for Endeavour