18 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Coachella 2024 mogła zbudować zastępczy skład niespodziewanych gości

Coachella 2024 mogła zbudować zastępczy skład niespodziewanych gości

Podczas gdy nagłówki Coachella 2024 Są to Lana Del Rey, Tyler, The Creator i Doja Cat, grupa gwiazd, która w pierwszy weekend pojawiła się także na scenie Empire Polo Ground, zaskakując występami m.in. Billie Eilish, Oliwia RodrigoJustin Bieber, Shakira, A$AP Rocky, Lauryn Hill, 21 Savage, David Guetta, Childish Gambino, a nawet Will Smith.

W nowym podcaście Billboard Pop Shop Katie Keith opowiada o powrocie na Desert Fest po raz pierwszy od 14 lat i o tym, jak to było widzieć tak wielu niezapowiedzianych gości pojawiających się przez cały weekend.

Więcej z Billboardu

Posłuchaj całego występu poniżej:

Również w programie mamy zaplanowane wieści na temat występu Beyoncé Kowboj Carter to jej pierwszy wielotygodniowy numer 1 na liście 200 albumów Billboard od ponad dziesięciu lat, jak „Too Sweet” Hoziera wskoczył na 2. miejsce na liście 100 singli Billboard Hot (czy może stać się jego pierwszym numerem 1?) i jak… „Like That” w wykonaniu Future, Metro Boomin i Kendricka Lamara to pierwsza piosenka, która od ponad dziewięciu miesięcy utrzymuje się przez trzy kolejne tygodnie na pierwszym miejscu listy przebojów Hot 100.

the obraz Popowy sklep Podcast to miejsce, w którym znajdziesz wszystko, co pojawia się na cotygodniowych listach przebojów magazynu Billboard. Zawsze możesz liczyć na ożywione dyskusje na temat najświeższych wiadomości ze świata muzyki pop, zabawne statystyki i historie z list przebojów, nową muzykę oraz gościnne wywiady z gwiazdami muzyki i ludźmi ze świata muzyki pop. Zwykli fani popu i miłośnicy list przebojów mogą co tydzień słuchać Katie Atkinson, dyrektora zarządzającego Billboard ds. list przebojów i operacji na danych, Keitha Caulfielda, dyrektor naczelnej Billboard ds. cyfrowych na West Coast, oraz dyrektora zarządzającego Billboard ds. wykresów i operacji na danych, Keitha Caulfielda, który można transmitować strumieniowo na Billboard.com lub Pobrane do Apple Podcasty Lub Twój ulubiony dostawca podcastów. (Kliknij tutaj, aby odsłuchać poprzednią edycję Z programu na Billboard.com.)

Lepsze niż talerz

READ  Ryan Reynolds przechodzi przed kamerą „ratującą życie” kolonoskopię