8 czerwca, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Notatnik softballowy: Zbrodnia prowadzi Polskę na dobry początek

Trener Katrina Seeley powiedział, że przestępczość była głównym powodem, dla którego polska drużyna softballowa rozpoczęła sezon 2022 6:0.

Podczas zwycięstwa Rycerzy 6-4 w softballu nad Błękitnymi Diabłami w Luizjanie w zeszłym miesiącu, Polka Maggie McLaughlin przesunęła się na trzecie miejsce za ukradzioną bazę. Russ Tillingham / Sun Journal

– Mamy dobry początek, a nasz ofensywa jest jednym z najlepszych, jakie mieliśmy w Polsce od jakiegoś czasu – powiedział Seeley. „Mamy czterech seniorów, którzy grali na uniwersytecie – mieli rok rządowy (wiosenny sezon wiosenny 2020 został odwołany z powodu epidemii), ale grali przez całą karierę w szkole średniej, a ich przywództwo naprawdę świeci”.

Rycerze uzyskiwali średnio 13,3 przebiegów na mecz, wzmocnione o jeden Strzelił 23 biegi przeciwko Wells W piątek.

Olivia Riox, jedyna nowa zawodniczka w Polsce, zajęła miejsce Katchera i szybko zyskała zaufanie kolegów z drużyny.

„Zrobiła wszystko i zrobiła o wiele więcej” – powiedział Sealey. „Myślę, że można śmiało powiedzieć, że cała nasza drużyna bardzo wierzy w niego za płytą i w mrugnięcia. Oboje wydają się dobrze współpracować z Olivią.

Kliknij Kuchenki

Po przejściu 0-3 w sezonie przeciwko rywalom z konwencji, sytuacja szybko się zmieniła, gdy Trico zaczął liczyć mecz.

The Cooks rozpoczęli sezon od zwycięstw z Telstarem i Buckfieldem, pomszczając straty obu drużyn z poprzedniego sezonu.

Porażki z Lizboną i Manmouth przyniosły Trico 2-2 w piątkowym meczu z Mount Abrams. Kucharze wygrali 12-5 Po wyeliminowaniu dwubiegowego deficytu z dziewięcioma biegami w siódmym inningu.

Trener Trico, Tanya Perrol, powiedziała: „Jestem bardzo zadowolona z naszego wyniku w tym momencie.” Wtorkowy mecz odbył się z Monmouth. Byliśmy trochę zdenerwowani, ale zdecydowanie się złapali.

Wszystkie trzy nowe zawodniczki, Hannah Hamner, Emily Woods i Laila Merrill, zagrały na tyle dobrze, by zająć swoje miejsce na polu.

Po przedsezonie Rocky’ego, Perroll powiedział:Kucharze „zaczęli klikać”.

READ  P3 zajmuje czwarte miejsce w południowej Polsce

„Grałem w te przedsezonowe gry i próbowałem dowiedzieć się, kto pasowałby do naszej pełnej listy” – powiedział Perrol. „Pomogło mi to lepiej zrozumieć, kto może wnieść swój wkład na poziomie uniwersyteckim, i wspaniale jest mieć młodych graczy, którzy pewnie wkraczają do pudełka Pattersona. Mam doskonałe centrum lekarzy weterynarii, które pomaga młodym kobietom zdobyć nietoperze. Myślę, że poprawiła się dynamika naszego zespołu.

Święci dobrze ze sobą współpracują

Rozpoczął sezon 5-0 od dwóch podwójnych przepychanek nad St. Thomas, Old Orchard Beach i Sokobi Valley.

St. Thomas’, drużyna klasy D, ma harmonogram stworzony w całości przez przeciwników klasy C.

– Dziewczyny bardzo ciężko pracują i gramy tylko jeden mecz na raz – powiedział trener St. Thomas Scott Proup. „Zaliczyli dobry mecz z Sagobi Valley w klasie C, a w piątek mieli dobrą podwójną główkę przeciwko nim. Zdobądź dodatkowe zwycięstwo 2-1 w inningu, które buduje pewność siebie. Stoły zaczęły się piętrzyć. tak naprawdę nie myśl o końcu, kobiety tak ciężko pracują.

Kathleen Dean ma na swoim koncie pięć zwycięstw w Circle for the Saints, a Perup powiedział, że jako zespół ma doskonałą etykę pracy.

– Mamy cel zespołowy: „ciężko pracować razem do ostatniego boiska” – powiedział Perup. „Koncentrujemy się na tym; Ciężko pracujemy razem i pracujemy razem dobrze.”

Wędrowcy się zbliżają

Podczas porażki Winthrop z Hall-Dale pod koniec kwietnia, Ramblers stracili dwóch miotaczy z powodu kontuzji, zmuszając trenera Chucka Gurneya do użycia łapacza Lydii Rice w kole w sytuacji awaryjnej.

Rice rozpoczął inning po kontuzji Lorraine Wood i Belli Littler. Nawet po przegranej Ramblers opuścili grę jako jednostka bliższa niż weszli.

„Jedność w zespole jest wyjątkowa” — powiedział Gurney. „Mieliśmy bardzo trudny pojedynek z Hall-Dale, który zakończył nasz mecz łapacza po kontuzji dwóch miotaczy. Następnego dnia wszyscy się uśmiechnęli i byli gotowi do powrotu do pracy. Myślę, że ogólnie zbliżyło to zespół, zbliżając się do siebie coraz bardziej. Myślę, że to wszystko razem stworzyło bardzo spójny podział.

READ  Polska i Rosja wygrywają konferencję Europe 1, dochodzą do finału Ligi Narodów FIBA ​​3x3 U23 - FIBA ​​3x3 U23 Liga Narodów 2021 2021

Wiatrówka, która ma 3-3 Po bliskiej porażce z Telstar W piątek polegał na swoich graczach, aby pomóc w prowadzeniu zespołu.

Starsza Lydia Rice została w zeszłym roku wicemistrzynią Mountain Valley Conference, a także została szefową Ramblers, podobnie jak starsza Maddie Perkins.

Gurney powiedział, że nowy zawodnik ma wiele talentów wśród młodych graczy, w tym All Rice.

„On jest naszym początkowym środkowym obrońcą i myślę, że wejdzie w buty swojej siostry” – powiedział Gurney. „Jest nowicjuszem w naszej drużynie i najszybszym dzieciakiem w naszych dwóch hitach”.


Skorzystaj z poniższego formularza, aby zresetować hasło. Po przesłaniu adresu e-mail konta wyślemy Ci e-mail z kodem resetowania.

„Poprzedni