3 maja, 2024

Najważniejsze wydarzenia z Mistrzostw Świata 2022: Hiszpania i Niemcy zremisowały 1:1

w niedzielę w Mistrzostwa Świata 2022 To było zabawne i zakończyło się napiętą walką między nimi Hiszpania i Niemcy który zakończył się remisem 1:1.

wczesny, Kostaryka przeboleć Japonia w Bitwa grupowa ePodczas gdy Maroko przeboleć Belgia i Chorwacja przeboleć Kanada w parze Mecze grupy szóstej.

Możesz obejrzeć ten mecz i Każda gra turniejowa na FOX Sports Family of Networks — oficjalny partner nadawczy w języku angielskim w USA — aplikacja FOX Sports i FOXSports.com. Ty również możesz Streamuj pełne powtórki meczów za darmo na Tubi.

Oto najważniejsze sztuki.

Hiszpania kontra Niemcy

7′ – Dzika próba

Dani Olmo To było dobre spojrzenie, ale bramkarz Niemiec Manuela Neuera Strzał hiszpańskiego napastnika trafił w poprzeczkę i wyleciał z bramki.

Niemiec Manuel Neuer nierealistycznie atakuje Hiszpanię Mistrzostwa Świata 2022

Manuel Neuer fantastycznie obronił Hiszpana Daniego Olmo i Niemcy utrzymali wynik 0:0.

25′ – zostawił chłopca

Po bramkarzu Hiszpanii Unaj Szymon Kopnij piłkę najprawdopodobniej Siergiej Gnabry Przypadkowo niemiecki napastnik spróbował uderzyć lekko w lewą stronę.

36′ – Wynoś się stąd!

To był bardzo wyrównany mecz, prezentowany przez niemieckiego pomocnika Jamal Musella Zatrzymaj próbę woleja Hiszpanii Ferrana Torresa.

40′ – Bramka przewrócona

Obrońca reprezentacji Niemiec Antonio Rudiger uderzył w głowę. Po kontroli VAR uznano, że był to spalony. Mecz przeszedł do pierwszej połowy bez punktów.

56′ – świetna obrona

Po przechwyceniu podania Simon doszedł do siebie i zaatakował niemieckiego pomocnika Joshua Kimmichspróbować strzelić.

62′ – Gol!

Niedługo po wejściu do gry ruszaj przed siebie Alvaro Morata Krzyknęła do bramki, dając Hiszpanom prowadzenie 1:0.

Hiszpan Alvaro Morata strzela bramkę Niemcom w 62. minucie Mistrzostwa Świata 2022

Hiszpan Alvaro Morata strzela bramkę Niemcom w 62. minucie  Mistrzostwa Świata 2022

Zobacz, jak Hiszpan Alvaro Morata strzela gola Niemcom w 62. minucie Mistrzostw Świata FIFA Mężczyzn 2022.

READ  Krótka odpowiedź Domantasa Sabonisa na uścisk dłoni Draymonda Greena zepsuła się

73′ – trzymaj się blisko

Bramkarz Niemiec nadal powstrzymuje Hiszpanię, utrzymując ją o jedną bramkę w tyle.

83′ – związany!

Mamy remis.

prosto Niklas Volkrog Wprowadził Niemcy na szachownicę, obronił blisko siatki i minął Simona, zwiększając wynik na każdym z nich.

Niemiec Niklas Volkrug zdobywa bramkę przeciwko Hiszpanii w 83 minucie Mistrzostwa Świata 2022

Niemiec Niklas Volkrug zdobywa bramkę przeciwko Hiszpanii w 83 minucie  Mistrzostwa Świata 2022

Zobacz, jak Niemiec Niklas Volkrug zdobywa bramkę przeciwko Hiszpanii w 83. minucie na Mistrzostwach Świata FIFA Mężczyzn 2022.

90′- obsługa sprzęgła

Złotą okazję do odzyskania prowadzenia miała Hiszpania, gdy do siatki atakował Morata, ale obrońca Nico Schlotterbecka Niemcy uratowali sytuację, podejmując walkę.

Sprawdź pełny harmonogram Mistrzostw Świata i zobacz, jak oglądać każdy mecz na żywo tutaj.

Uzyskaj więcej dzięki Mistrzostwom Świata FIFA 2022 Śledź ulubione, aby otrzymywać informacje o grach, nowościach i nie tylko