26 kwietnia, 2024

Packers QB Rodgers odniósł porażkę z Eagles w trzeciej kwarcie

Filadelfia – Aarona Rodgersa Niedzielna porażka z Philadelphia Eagles w trzeciej kwarcie pozostawiła go z czymś, co Green Bay Packers opisali jako kontuzję.

Wydawało się, że 38-letni rozgrywający czuł się trochę nieswojo podczas jazdy, zanim wbiegł do szatni z kilkoma członkami personelu medycznego drużyny.

Rodgers właśnie poprowadził akcję, która zakończyła się rzutem z gry, zmniejszając prowadzenie Orłów do 34-23 na 2:03 do końca trzeciej kwarty.

Wcześniej w tym tygodniu Rodgers ujawnił, że kontuzja kciuka, z którą zmaga się od piątego tygodnia, to w rzeczywistości złamana kość. Ale do drugiej połowy niedzieli nie miał żadnych oznak kontuzji brzucha. Do tej pory Eagles mieli pięć trafień rozgrywającego na Rodgersa, w tym trzy worki. Trzecia wpadka padła na otwarcie trzeciej kwarty. Rodgers rozegrał jeszcze jedną serię, zanim udał się do szatni na sprawdzenie.

Rodgers wykonał 11 z 16 podań na 140 jardów z dwoma przyłożeniami przed opuszczeniem boiska. Rzucił również dwa przechwyty w pierwszej połowie po raz drugi w ciągu czterech tygodni. Miał też dwa w pierwszej połowie przegranej w 9. tygodniu w Detroit. Zwiększył liczbę przechwytów w tym sezonie do dziewięciu, co jest już największą liczbą trafień w jednym sezonie od 2010 roku (kiedy miał 11).

Miłość Jordanawybrany przez Packersów w pierwszej rundzie 2020 i potencjalny spadkobierca Rodgersa, wszedł do gry na 11:11 przed końcem czwartej kwarty, prowadząc Packers 37-23 i szybko zdobył przyłożenie na 63 jardach na 9:00 przed końcem. jedna gra.

Love skończył 6 z 9 podań na 113 jardów i zdobył wynik w przegranej 40-33. Oba jego posiadłości przyniosły punkty dla Green Bay.

READ  Przejęcie Chelsea: konsorcjum rodziny Ricketts wycofuje się z wyścigu | Chelsea