19 kwietnia, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Krótka odpowiedź Domantasa Sabonisa na uścisk dłoni Draymonda Greena zepsuła się

Krótka odpowiedź Domantasa Sabonisa na uścisk dłoni Draymonda Greena zepsuła się

Domantas Sabonis udzielił krótkiej odpowiedzi na twierdzenie Draymonda Greena, że ​​stracił szacunek dla centrum Kings za to, że nie podał sobie ręki po zwycięstwie Warriors nad Sacramento w meczu 7 pierwszej rundy serii NBA.

Sabonis nie zastanawiał się zbytnio nad swoją dostępnością medialną w finale sezonu w poniedziałek w Sacramento.

„Nie wiem. Po meczu… nawet nie wiem, jak odpowiedzieć” – powiedział Sabonis, zanim przeszedł do następnego pytania.

Bójka między chłopakami zaczęła się w Game 2 na poziomie Gold 1. Po tym, jak Sabonis dotknął nogi Greena podczas walki o luźną piłkę, napastnik Warriors w odpowiedzi uderzył go w klatkę piersiową. Sabonis został ukarany faulem technicznym za trzymanie nogi Greena, podczas gdy Green otrzymał Flagrant 2 i został wyrzucony i zawieszony na mecz 3.

Po tym wszystkim Green najwyraźniej chciał, aby Sabonis zabrał go po Game 7 w Sacramento.

„Stracił wiele szacunku dla Sabonisa” – powiedział Green.Przedstawienie Draymonda GreenaCzy po zakończeniu serii nie podajecie dłoni mężczyznom po przegranej? Nie szanuję tego. Raz opuściła boisko, kiedy przegraliśmy w siódmym meczu [of the 2016 NBA Finals] do Cleveland Cavaliers. Poszedłem do mojej szafki, usiadłem i powiedziałem: „To nie w porządku”. Wróciłem na stadion i pokazałem wszystkim miłość.

„Przegrałeś. Pogódź się z tym. Szacunek. To był dla mnie pośpiech. To śmieszne. Niekoniecznie powiedziałbym, że straciłem szacunek, ale tak nie jest i to jest śmieszne”.

Powiązane: Wojownicy mają inny problem z AD po zatrzymaniu Sabonisa

Podczas gdy Sabonis i Kings skupiają się na swojej wizji zbudowania zachęcającej kampanii z 48 zwycięstwami, Warriors przygotowują się do rozpoczęcia wyczekiwanego półfinału Konferencji Zachodniej przeciwko Los Angeles Lakers.

Mecz 1 rozpoczyna się o 19:00 czasu pacyficznego we wtorek wieczorem. Idź do NBC Sports Bay Area o 18:00, aby obejrzeć „Warriors Pregame Live”.

READ  NYC Marathon na żywo: najnowsze wyniki i zwycięzcy

Pobierz i śledź podcast Dubs Talk