8 czerwca, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Krótka odpowiedź Domantasa Sabonisa na uścisk dłoni Draymonda Greena zepsuła się

Domantas Sabonis udzielił krótkiej odpowiedzi na twierdzenie Draymonda Greena, że ​​stracił szacunek dla centrum Kings za to, że nie podał sobie ręki po zwycięstwie Warriors nad Sacramento w meczu 7 pierwszej rundy serii NBA.

Sabonis nie zastanawiał się zbytnio nad swoją dostępnością medialną w finale sezonu w poniedziałek w Sacramento.

„Nie wiem. Po meczu… nawet nie wiem, jak odpowiedzieć” – powiedział Sabonis, zanim przeszedł do następnego pytania.

Bójka między chłopakami zaczęła się w Game 2 na poziomie Gold 1. Po tym, jak Sabonis dotknął nogi Greena podczas walki o luźną piłkę, napastnik Warriors w odpowiedzi uderzył go w klatkę piersiową. Sabonis został ukarany faulem technicznym za trzymanie nogi Greena, podczas gdy Green otrzymał Flagrant 2 i został wyrzucony i zawieszony na mecz 3.

Po tym wszystkim Green najwyraźniej chciał, aby Sabonis zabrał go po Game 7 w Sacramento.

„Stracił wiele szacunku dla Sabonisa” – powiedział Green.Przedstawienie Draymonda GreenaCzy po zakończeniu serii nie podajecie dłoni mężczyznom po przegranej? Nie szanuję tego. Raz opuściła boisko, kiedy przegraliśmy w siódmym meczu [of the 2016 NBA Finals] do Cleveland Cavaliers. Poszedłem do mojej szafki, usiadłem i powiedziałem: „To nie w porządku”. Wróciłem na stadion i pokazałem wszystkim miłość.

„Przegrałeś. Pogódź się z tym. Szacunek. To był dla mnie pośpiech. To śmieszne. Niekoniecznie powiedziałbym, że straciłem szacunek, ale tak nie jest i to jest śmieszne”.

Powiązane: Wojownicy mają inny problem z AD po zatrzymaniu Sabonisa

Podczas gdy Sabonis i Kings skupiają się na swojej wizji zbudowania zachęcającej kampanii z 48 zwycięstwami, Warriors przygotowują się do rozpoczęcia wyczekiwanego półfinału Konferencji Zachodniej przeciwko Los Angeles Lakers.

Mecz 1 rozpoczyna się o 19:00 czasu pacyficznego we wtorek wieczorem. Idź do NBC Sports Bay Area o 18:00, aby obejrzeć „Warriors Pregame Live”.

READ  Anthony Davis pokonuje Lakers Warriors w grze 3: Jak Golden State może dostosować się do gry 4?

Pobierz i śledź podcast Dubs Talk