6 października, 2022

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

„Nadal mogę grać i nadal to rzucam”

„Nadal mogę grać i nadal to rzucam”

Ann Arbor, Michigan – rozgrywający Colin Kaepernick Rzucili do niezajętych odbiorników pod koniec pierwszej połowy wiosennego meczu Michigan dla skautów NFL w sobotę.

Kaepernick został zaproszony do Michigan przez trenera Jima Harbaugha, który był mentorem Kaepernick z San Francisco 49ers i był honorowym kapitanem wiosennego meczu. Dołącza do niego producent Spike Lee, który kręci film dokumentalny o Kaepernick, szukając pracy, aby zdobyć kolejne miejsce w składzie NFL.

Kaepernick nie został udostępniony mediom, ale Jeanna Trotman, reporterka WXYZ dla lokalnych wiadomości, rozmawiała z nim w terenie o jego decyzji o aresztowaniu w sobotę.

„Wciąż wychodzimy i rzucamy to”, powiedział Kaepernick Troutmanowi. „Naprawdę, po prostu wychodziłem tutaj na pokaz, aby pokazać, że nadal mogę to zrobić. To jedno z pytań, które mój agent ciągle zadaje, więc chcemy się upewnić, że możemy wyjść, pokazać wszystkim, w których nadal mogę grać, i nadal to wrzucam.”

Powiedział, że nadal wierzy, że może ulepszyć zespół i pomóc drużynie wygrywać mecze. Reporterka NFL, Josina Anderson, poinformowała w piątek, że Kaepernick jest otwarta na przyjęcie roli zastępczej, jeśli jest to potrzebne do ułatwienia powrotu do NFL.

Podczas pobytu w Ann Arbor Kaepernick spędzał czas z graczami z Michigan i był w stanie rzucać z Cady McNamarą Wolverines w ciągu tygodnia.

„Dorastając w Reno, byłem fanem 49er. Dlatego zawsze oglądałem trenera Harbaugha jak 49ers, a Kap zawsze był QB” – powiedział McNamara. „Ale rzucałem z nim kilka razy w tym tygodniu. Ma rakietę i zdecydowanie może ją wystrzelić. Nie był dla mnie lekceważący”.

Kaepernick powiedział Troutmanowi na boisku, że byłby skłonny przeprowadzić wywiady na siedząco i ćwiczyć, gdyby drużyna NFL była chętna go gościć. Miał nadzieję, że to ćwiczenie pokaże niektórym zwiadowcom, że pozostał w formie i nadal może grać.

READ  Pierwsza rozmowa: Raport Steelers „rzuci się” na Bakera Mayfielda na otwartym rynku; Mike Tomlin spotyka Malika Willisa