1 grudnia, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Jacob Degrom opuszcza dzień otwarcia

Jacob Degrom opuszcza dzień otwarcia

JUPITER, FL – Jeszcze zanim Mets ujawnili szczegóły dotyczące reakcji na stres w Jakub DegromPrawe ramię, które kosztowało go początek dnia otwarcia i najprawdopodobniej pierwsze dwa miesiące sezonu, panował w klubie Port St Lucy ponury nastrój. W pokoju znajdował się występ. Wszyscy chcieli wiedzieć, co jest nie tak z DeGrom.

Kiedy wyniki MRI DeGroma stały się publicznie dostępne kilka godzin później, urzędnicy Mets na zmianę wyrażali rozczarowanie sytuacją i przekonanie, że są w stanie posunąć się do przodu z powodzeniem bez tego.

„Każdy przechodzi przez mękę” — powiedział dyrektor generalny Billy Ebler. Wszyscy to robią. Każda drużyna przez cały czas. Więc zajmujesz się tym. Czy chcielibyśmy, żeby Jake był tam w dniu otwarcia? Absolutnie tak. Ale rozumiemy, przez co przechodzą zespoły. zrób. Poradzimy sobie z tym i przejdziemy dalej”.

Degrom przeszedł rezonans magnetyczny w piątek rano, dzień po tym, jak powiadomił trenerów Mets o ucisku w prawym ramieniu. Ten test wykazał reakcję na stres w barku, powodując stan zapalny w okolicy. Degrom powstrzyma się od rzucania nawet przez cztery tygodnie, po czym klub ponownie oceni jego postępy.

Podczas gdy Mets wskazał w oświadczeniu, że DeGrom może teoretycznie zacząć rzucać przed upływem czterotygodniowego okresu, Eppler wyjaśnił, że na pewno będzie siedział przez cały miesiąc. Jeśli wszystko pójdzie dobrze, a kontrolne badanie rezonansem magnetycznym wróci do normy, DeGrom prawdopodobnie będzie potrzebował kolejnego miesiąca, aby przyspieszyć w tym momencie. Tak więc początek czerwca jest realistycznym optymistycznym scenariuszem jego powrotu.

„To frustrujące” — powiedział Ebler. „Jesteśmy rozczarowani. Wszyscy podzielają teraz to rozczarowanie. Nikt nie jest na to odporny”.

krótkoterminowy, Max Scherzer Jest oczywistym kandydatem do zastąpienia DeGrom w dniu otwarcia, chociaż ani Eppler, ani dyrektor Buck Showalter nie zobowiązali się do tej pracy. Źródło potwierdziło, że Scherzer boryka się z problemem ścięgna podkolanowego, ale jest na tyle łagodny, że nadal ma zamiar rzucić siedem rund w meczu grupowym w sobotę. Tak długo, jak wyjdzie z tego występu bez problemu i będzie gotów zrezygnować z dodatkowego dnia wolnego, który miałby przed debiutem w sezonie, Scherzer powinien być w porządku w dniu otwarcia. Jeśli Mets zdecydują się pójść w innym kierunku, mogą manipulować swoim obrotem, aby uzyskać zdrowe startery.

READ  NCAA wyjaśnia zasady wynagradzania, ale czy tłumienie jest prawdopodobne?

Jeśli chodzi o pozycję rotacyjną DeGroma, Tylor Megill, David Peterson i Trevor Williams są głównymi kandydatami do jego zastąpienia. W tej grupie Miguel zrobił największe wrażenie tej wiosny, przyciągając uwagę Showaltera swoim rozmiarem, wyposażeniem i wiosennymi wynikami: do tej pory zatrzymało się 6 2/3 rund.

Według Epplera, Mets nie mają zamiaru pozyskiwać kolejnego studenta spoza organizacji.

„[deGrom] Jest naprawdę dobry w tym, co robi, i nie będziemy tego mieli przez jakiś czas, ale teraz pojawia się okazja, aby ktoś poszedł naprzód” – powiedział Showalter.

Bez względu na to, kto zastąpi Metsa pokoleniem, oni to rozumieją Tak naprawdę nie mogą tego zastąpić Dwukrotny zwycięzca Cy Young, który wyprodukował 1,94 ERA w 91 startach od początku sezonu 2018, był po prostu problemem dla jego zdrowia. Kontuzje nie są niczym nowym dla Degroma, który opuścił całą drugą połowę ubiegłego sezonu z powodu zapalenia prawego łokcia i przedramienia, a od dwóch lat boryka się z problemami pleców, łokcia i barku. W tych sezonach był w dół tylko 27 razy.

Według Showaltera, DeGrum czuł się dobrze podczas rutynowego meczu w czwartek do ostatnich dwóch rzutów. Wyglądał również solidnie podczas swoich pierwszych dwóch meczów w Lidze Grapefruitowej, pozwalając na jeden przejazd w pięciu rundach z 10 uderzeniami. DeGrom poszedł też na pewne kompromisy w imię zachowania zdrowia, podnosząc nieco cięższe ciężary tej zimy i odzyskując kilka punktów na wiosnę. Ale zmodernizowany program ćwiczeń nie mógł utrzymać DeGroma w terenie.

Według dr Jamesa Gladstone’a, szefa medycyny sportowej w Mt. Sinai Health System Nic nie jest ważniejsze niż uwolnienie się od reakcji stresowych.

Gladstone oszacował, że pełne wyzdrowienie może potrwać do sześciu tygodni. Mets mają nadzieję, że DeGrom szybciej wyzdrowieje, ale nie będą się spieszyć.

„Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby wesprzeć go w każdy możliwy sposób” – powiedział Ebler. „Jake jest osobą odporną. Z biegiem czasu wszystko się goi. A więc jest to kolejny przypadek, w którym za jakiś czas będziemy pracować nad jego wyzdrowieniem i sprowadzimy go z powrotem na wzgórze.”

W międzyczasie Mets dostosują się — proces, który rozpoczął się od ich listów po ostatniej diagnozie DeGroma.

„Niebo nie spada”, ostrzegł Showalter, gdy grupa reporterów opuściła jego biuro. – Tylko pada.