21 kwietnia, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Na odcinku 50-48 na polskim skraju Doliny Bymatuning |  Wiadomości, sport, praca

Na odcinku 50-48 na polskim skraju Doliny Bymatuning | Wiadomości, sport, praca

Zdjęcie personelu / Brian Yager. W sobotę Leanne Williams z Polski pokonuje obrońcę Bymatuning Valley.

ANDOVER — Po ciągłych walkach przez całe zawody i grze w obronie podczas blokady w czwartej kwarcie, Pymatuning Valley stłumił polski atak, pokonując Bulldogs 50-48 w finale drabinki 3. Dywizji Północno-Wschodniej Dywizji Północno-Wschodniej.

Wyeliminowanie drużyny z polskim rodowodem to piórko w głowie dla młodej drużyny Lakers, która przez cały rok szukała pewności siebie.

„Myślę, że Polska to świetny zespół, ale myślę, że to pokazuje, że nasze dziewczyny nigdy nie wiedzą, jak dobre jesteśmy” – powiedziała trenerka Bymatuning Valley Jeana Gabriel. „Myślę, że dzisiejszy dzień umieścił nas na piedestale w stylu: jesteśmy naprawdę dobrym zespołem i myślę, że to zdecydowanie nas zjednoczyło, więc jestem naprawdę szczęśliwy, że dzisiaj wieczorem odnieśliśmy zwycięstwo”.

Po przerwie dla Polski Lakers strzelili dwa szybkie gole i objęli prowadzenie 47-45, które utrzymali.

„To coś, z czym spotykamy się w praktyce” – powiedział Gabriel. „Powiedziałem, że jeśli osoba przeprowadzająca kontrolę będzie surowa wobec tej dziewczyny, wpuścimy ją do środka. Oczywiście, że tak było. (My) to założyliśmy i myślę, że potem dziewczyny stwierdziły, że to mamy i to właśnie zbudowało pewność siebie. Mam tam ten miły mały napad, który sprawił, że jest nas dwóch, i myślę, że dziewczyny były zamknięte pod ochroną. Myślę, że to było dzisiaj dla nas najważniejsze. To właśnie zrobiliśmy.

Bulldogs zremisowali do stanu 48-48, ale bramka Sadie Ball z drugiej drużyny Lakers na dwie sekundy przed końcem zrobiła różnicę.

W sobotę dominował Joey Painter, który w zwycięstwie zdobył 30 punktów.

Lakers otrzymali sygnał po porażce 59-31 z Badgers pod koniec stycznia. Od tego czasu przez resztę harmonogramu mieli tylko jedną wadę: porażkę 39-30 z Maplewood. Ich rozwój jest widoczny, a Gabriel przypisuje to pewności siebie i bezpieczeństwu zespołu.

READ  Polscy rolnicy ponownie blokują przejścia na granicy z Niemcami - DW - 18.03.2024

„Bardzo dorośliśmy. Myślę, że najważniejszą rzeczą jest nasza pewność siebie. Pomyśleliśmy: „Och, nie chcemy być zbyt samolubni” i musiałem powiedzieć dziewczynom, jeśli jesteście otwarte, strzelajcie Jeśli nie jesteś otwarty, otwórz następną dziewczynę i zastrzel ją.” – powiedział Gabriel. „Myślę, że od tego czasu zdecydowanie rozwinęliśmy się, a nasza prasa zdecydowanie wyróżniła nas dziś wieczorem. Myślę, że nasza obrona napędzała nasz atak, czego nie mieliśmy przez cały sezon. Kiedy wygrywamy sety, nie radzimy sobie dobrze w setach, ale kiedy gra nasza obrona, kiedy zdobywamy przechwyty na otwartej przestrzeni, pozostajemy w grze.

Polska po meczu odmówiła komentarza. Bulldogs zakończyli sezon 14-9.

Lakers mają przed sobą kolejne trudne zadanie, ponieważ Bymattuning Valley zmierzy się w półfinale okręgowym z rozstawionym z numerem 1 Warrensville Heights. Rozpoczęcie zajęć zaplanowano na środę w szkole średniej North Ridgeville o godzinie 18:00.

Mając młody zespół i weteran w składzie, Lakers mają nadzieję, że niezależnie od tego, czy wygrają, czy przegrają, zapewnią cenne doświadczenie do gry w następnym sezonie.

Spotkanie z jedną z najlepszych drużyn w północno-wschodnim Ohio jest dobrą miarą dla programu, który może wykonać kolejny krok w rozwoju.

„Myślę, że to wspaniale widzieć rozstawionego numer jeden, ponieważ nie zawsze gramy tutaj elitarne turnieje” – powiedział Gabriel. „Myślę, że to zabawne, że zobaczymy różne aspekty i takie tam. Wygląda to naprawdę dobrze i myślę, że doda nam to energii na przyszły rok, ponieważ tracimy tylko jednego seniora, więc myślę, że dobrze będzie powiedzcie: „Hej, dziewczyny, w ten sposób jesteśmy numerem jeden.” Zespół gra i to jest miejsce, w którym możemy być, jeśli włożymy pracę tego lata.

Masz ciekawą historię? Skontaktuj się z Brianem Yagerem, wysyłając e-mail na adres [email protected]. Obserwuj go/ją na X, dawniej na Twitterze, @_brianyauger.

READ  W ciągu 5 dni granicę Polski z Kaliningradem przekroczyło 17 000 Rosjan

Otrzymuj najświeższe wiadomości i nie tylko, prosto na swoją skrzynkę odbiorczą